Jest to okres pełen radości, strachu, a także oczekiwania. W momencie, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży moją radość przyćmił strach. Strach - czy wszystko będzie dobrze, czy dziecko będzie zdrowe, a przede wszystkim czy ja nadaję się na mamę i dam radę z wszystkimi obowiązkami.

Po jakimś czasie strach przerodził się w radość. Radość z każdego najmniejszego ruchu dziecka, z rosnącego brzuszka, radość z poszukiwań wózka, z kompletowania wyprawki.

Bez wątpienia ostatni miesiąc ciąży to czas oczekiwania. Najsilniej poczułam go w trzecim trymestrze. Jest to czas oczekiwania na największe szczęście, które ma nadejść.

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Hej, witajcie. Początki jak zwykle są najtrudniejsze. Zastanawiasz się od czego zacząć. Miałam właśnie tak samo. Ale ze względu na moją obecną sytuację życiową testuję właśnie kosmetyki dla kobiet w ciąży, dlatego zaczęłam szukać informacji na temat kosmetyków, które stosować należy aby uniknąć rozstępów. Zdecydowałam się wybrać kosmetyki z serii Mama's.

Pierwszy produktem z tej serii jest STRETCH MARK CREAM - Jest to krem do intensywnej pielęgnacji skóry w czasie ciąży i po porodzie, który zapobiega powstawaniu rozstępów lub nasilaniu się już istniejących. Na szczęście moja skóra, jak na razie jest dla mnie łaskawa i chronię ją jeszcze przed rozstępami. Stosuję go na rosnący brzuszek, uda, pupę. Bardzo szybko się wchłania i nawilża skórę.

Drugi produkt to BREAST CARE CREAM - Jest to produkt w formie kemu do intensywnej pielęgnacji biustu również w czasie ciąży i po porodzie. Chroni delikatną skórę biustu przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość. Krem stosuję na biust rano i wieczorem. Produkt również jest łatwy w aplikacji i szybko się wchłania.

Ostatni produkt z tej serii, który stosuję to STRETCH MARK OIL - Jest to olejek do intensywnej pielęgnacji ciała w czasie ciąży i po porodzie. Poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Najlepiej stosować go po kąpieli, ponieważ zatrzymuje wodę w naskórku dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona i chroniona przed pękaniem.

Likes

Comments