#TRENDY - CLEAR BAG

Cześć! Wiosna zbliża się bardzo szybko. A to się wiąże z tym, że jeszcze tylko kilka dni i zimowe kurtki pójdą na dno szafy. Nie wiem jak Wy ale mnie to bardzo cieszy! Zdecydowanie wolę wiosnę.

Kiedy nadchodzi nowy sezon dla mnie to jest czas kiedy spędzam go na oglądaniu pokazów mody i przygotowywaniu materiału do postów i filmów (ale czy uda mi się w tym roku nagrać film to jeszcze się okaże).

Pierwszy trend zbliżającego się sezonu, który bardzo mnie cieszy, że wraca, to przeźroczyste torebki, plecaki, nerki. Jako mała dziewczynka miałam taką torebkę tyle, że materiał - winylowy był w kolorze różowym. Jak tylko pojadę do rodziców to poszukam tej torebki w piwnicy na dnie kartonów z dzieciństwa.

Tego typu torebki można było zobaczyć przede wszystkim na pokazie Chanel, później Valentino oraz u John'a Galliano. Są ekstra dodatkiem, dosyć nietypowym do naszych stylizacji. Zdecydowanie jest to mój MUST HAVE!

Poniżej trochę inspiracji, oraz propozycje sklepowe! Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o takich torebkach, czy jest to również Wasz must have tej wiosny ??

Polubienia

Komentarze

Malinowe Ciasteczka Beauty Blog
To nie w moim stylu. Byłabym się, że mnie okradną 😉malinoweciasteczka.pl
beti_91
beti_91,
co prawda torebki trochę nie w moim guście ale super że zrobiłaś taki post! też czekam na wiosnę aby odświeżyć trochę szafę 😊nouw.com/beti_91
Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229