Kolejny post jest o pielęgnacji ciała i organizmu w ciąży ! :)

Jak każda przyszła mama jest to ciężki okres w naszym życiu ( bynajmniej u mnie początki były bardzo ciężkie).

Chcemy być piękne i wyjątkowe,niektóre tak się czują bo ciąża to stan kiedy nasz organizm kwitnie włosy stają się ładniejsze,paznokcie szybciej rosną itp.

Ale najbardziej boimy się ROZSTĘPÓW !!!!

to zmora każdej z nas...... Na szczęście jest coś takiego jak kremy ,balsamy, witaminy i różne wynalazki które pozwolą nam uniknąć tych nieprzyjemnych problemów

Ja osobiście używam takich :

i jaki brzuch ładny? :D a po porodzie wracamy do formy i cieszymy się w lato piękną figurą i zadbanym ciałem a nasi partnerzy też się cieszą nie wstydzą się z nami wyjść np. na plaże :D

kolejnymi kosmetykami które używam w ciąży to maseczka do twarzy,kremy do twarzy ,pod oczy i mgiełka do włosów która mnie nie uczula :)

używam ich i nie mam uczuleń wysypek nic z tych rzeczy !!!

mam nadzieje że pomogę którejś przyszłej mamusi ;)

na koniec zdjęcie mamy ( potworek domowe spa) i synka :)

​Mam nadzieję że chociaż części z Was podoba się mój post ;) i zachęcam do zaglądania do mnie częściej..

TO DOPIERO POCZĄTEK :D ;) 

Likes

Comments

Tak więc jestem młodą mama. Życie nie dało mi się wyszaleć ale szczerze ? nie żałuje mam cudownego synka (2.5l) mając 19 lat i rodzić dziecko nie będąc z ojcem dziecka? szok,depresja było ciężko ale miałam wspaniałego przyjaciela Łukasza który aktualnie jest moim narzeczonym ♥ powiem Wam że życzę każdemu takiego człowieka w życiu który wyciągnie was z DNA ! Gdyby nie on ? nie wiem czy bym pisała na tym bloogu ale nie ważne życie toczy się dalej jestem szczęśliwa że z Nim jestem i traktuje Igora jak swojego syna a do tego że będziemy mieć razem niedługo synka a ja po raz 2 zostane MAMA !!

cudne uczucie !

Poród to ciężka sprawa ale nie straszę każda kobieta przechodzi inaczej ja najgorzej wspominam skurcze to KOSZMAR ! a sam poród szybki ! a później płacz i widzisz po raz pierwszy to cudo które nosiłaś przez 9 msc w brzuszku!

albo pierwsze kopnięcia, pierwszy raz słyszysz bicie serduszka u ginekologa uczucie nie do opisania!!!!


tak w skrócie takie moje życie w pigułce przedstawiłam Wam

mam nadzieje że będziecie tu częściej zaglądać a ja będę dla Was pisać ;) dajcie znać czy Wam się podoba !

całusy ;*

Likes

Comments