13 sierpnia 2016
22:15 Pisze do mnie kumpel, że chce wpaść na piwo, zapewne chciał pogadać.Zacieszyłem, oczywiście nie tylko dlatego, że trochę się nie widzieliśmy, przecieżmiał być pity alkohol. Kwadrans później napisał, że jednak nie może wbić bo macoś do zrobienia, a piwo grzało się już przy moim komputerku. Strasznie mniekusiło, żeby otworzyć i zalać samemu mordę do monitora, dałem jednak radę siępowstrzymać. Może nie jest ze mną tak źle?

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

11 sierpnia 2016
Starczyło jedno jego spojrzenie, żebym odpowiedział „namawiał, namawiał inamówił”. Litr wódy, potem piwo i Perseidy na czystym nocnym niebie. Wracam dodomu, nie kładę się, ale już nic nie pamiętam.

Likes

Comments

7 sierpnia 2016
Wczorajsza sobota skończyła się oczywiście klasycznie - alkohol, muzyka,rozmowy do rana, ale było nas tylko troje. I wszystko wskazuje na to, że ostanętutaj sam. Czas chyba wziąć sprawy we własne ręce, ale nie chcę stąd uciekaćjak reszta, a jednocześnie nie chcę tu zostać. Cytrynówkowy kac, a za trzygodziny rodzinna impreza. Bez pełnych kieliszków się nie obejdzie.

Likes

Comments

5 sierpnia 2016
Moja pierwsza strona w pamiętniku. Kolejne piwo otwieram sam, przed monitorem,oglądam „Zakon Feniksa”, a myśli nie dają mi spokoju. Właśnie teraz przyszła tamyśl o alkoholu. Czy to już alkoholizm? Czy jestem uzależniony? A przecież niepiję codziennie, po prostu czasem mam ochotę się napić piwa przy filmie, dobrymjakoby. Zadaję sobie pytanie i nie wiem jak na nie odpowiedzieć, jakbym samsiebie nie znał. Gdzieś w środku coś mi mówi, że to jest złe, a jednak czujęsię wyluzowany, otwieram swój umysł, a przynajmniej tak mi się wydaje. Przerwałemoglądanie żeby napisać to dla siebie, może nie tylko. Na piosenkę już dziś zapóźno, na malarstwo tym bardziej, a jednak w myślach mógłbym wszystko. Tylko poco skoro czas przecieka mi przez palce, a przecież się nie ruszę. Lenistwo,bezradność, strach przed jutrem, problemy moje i wszystkich dookoła, samotnośćpośród nocy, która przecież dopiero się zaczyna.

Likes

Comments