19.05 spotkałam się z Sebastianem którego już wcześniej znałam ale wcześniej był o wiele gorszy miał mnie tylko żeby że tak napiszę mnie wyruchać a teraz się zmienił na leprze ale może kiedyś o tym napisze w każdym bądź razie jest to muj wymarzony facet leprzy od wszystkich mojch byłych w łużku, rozmowie itd. Fakt faktem wczoraj bardzo mnie wkurzł z tym co pisał do mnie ale i tak bardzo go kocham i chcę z nim być na zawsze.Rano zresztą trochę mi złość na niego przeszła bo napisał coś słodkiego do mnie i dzisiaj się z nim widzę o 22:00 i już nie mogę się doczekać kiedy znów go zobaczę i się do niego przytulę.

Likes

Comments

Witam was na mojm blogu, w swojm życiu prowadziła 2 blogi w które włożyłam dużo wysiłku. Niestety jeden z nich musiałam usunąć a drugiego z nich nie mogłam prowadzić na telefonie a kąputer w chwili obecnej mam zepsuty. Na tym blogu będą różne śmieszne żeczy, ciekawostki oraz trochę informacji o mojm życiu itd.Mam nadzieje że blog was się spodoba.

Mam 18 lat, niedługo 19 bo urodziłam się 25.01.1999 roku. Mam teraz faceta który ma 46 lat. Tak wiem spora różnica wiekowa. Ale to nic ważne że ma duże serce i pokazuje mi że jestem kobietą wartą miłości. Kiedyś byłam z facetem który ma 30 lat teraz ma na imię Kamil ale zbyt dużo razy przez niego płakałam, co prawda byłam z nim prawie 5 lat ale z nim zerwałam nobo poco mi taki facet który że tak to ujmę ma mnie w dupie?. Na tym blogu do wiecie się dużo ciekawych żeczy o mnie i o mojm życiu, lecz pamiętajcie!, kto chce wykorzystać ten muj blog w celu naśmiewania się ze mnie i publikowaniu go na jakiś głupich gruach\stronach, lub chuj wie co wam głupiego przyjdzie do głowy z tej waszej pojebanej zazdrości to lepiej go natychmiastowo opuście😉.

Likes

Comments