BAMBUSOWE SZTUĆCE I SŁOMKI

Cześć! Jak już wiecie staram się być EKO. Cieszę się, że na rynku pojawia się coraz więcej rzeczy, które pochodzą z recyklingu, są wielokrotnego użytku i bezpieczne dla środowiska. Do moich sztućców z Ikei dołączyły bambusowe. Możecie je kupić na stronie https://couleurcaramel.pl/zestaw-bambusowych-sztuccow-w-etui. Są one zapakowane w lniane, praktyczne etui, dzięki czemu masz je zawsze pod ręką na wszelakich wyjazdach czy nawet w torebce, bo są bardzo lekkie. Bambusowe sztućce to nie tylko prostota ale i funkcjonalność, bo każdy sztuciec jest dopracowany do perfekcji. Sztućce są estetycznie wykonane i nie zahaczają - jak niektóre drewniane narzędzia. Sztućce z bambusa są solidne w konstrukcji i idealnie dopasowują się w dłoni co sprawia, że ich używanie staje się przyjemnością. Wykonane z pojedynczej części bambusa są bardziej trwałe niż drewno i odporne na działanie ciepła. Warto podkreślić, że używanie ich jest przede wszystkim zdrowsze w porównaniu ze sztućcami plastikowymi - to wiadomo. Nie pozostają bez znaczenia antybakteryjne właściwości bambusa. Fajnie będą one się prezentować podczas pikników i ogrodowych przyjęć na wolnym powietrzu.

Sukienka - Taranko

Taaaak. czasami kawę piję przez słomkę. Ale tylko wtedy, kiedy staram się wybielać zęby. Polecam - ciekawe rozwiązanie, a uśmiech jest bielszy.

Co myślicie o wprowadzaniu takich rozwiązań? Myślicie, że coraz więcej osób będzie korzystać z produktów z babusa (sztućce, słomki, szczoteczki, szczotki, itp.) ? W dobie nadmiaru plastiku byłoby to nawet wskazane.


Pozdrawiam,

Patrycja

Polubienia

Komentarze