Mobil Cihazlar İçin Eğlenceli Spor Oyunları

Spor oyunları, dünyanın her yerinden oyuncular arasında oldukça popüler hale geldi ve çok sayıda oyuncu mobil cihazlarında eğlenceli spor oyunları oynamaya can atıyor.


Eğlenceli spor oyunları her türlü sporu içerir - basketbol, ​​futbol, ​​beyzbol, tenis ve çok daha fazlası. Oyuncular sadece en sevdikleri spor türünü seçmek zorundadır ve yakında zevklerine ve arzularına uygun birçok mobil oyun olduğunu göreceklerdir betboo.


Spor oyunları çok popüler olduğundan, mobil cihazlar için kendi eğlenceli spor oyunları listemi oluşturmaya karar verdim, bu yüzden onlara bir göz atın!


Top Eleven 2015 - Futbol Menajeri Olun


Top Eleven 2015, muhtemelen cep telefonunuzda bulabileceğiniz en popüler ve eğlenceli spor oyunlarından biridir. Futbolla ilgileniyorsanız, bu oyun tam size göre - Top Eleven 2015'te bir futbol takımının menajerini oynayacak ve onu mükemmelliğe taşımaya çalışacaksınız. Pek çok zorluk ve görevle karşılaşacaksınız ve asıl amacınız oyuncularınızın sağlıklı, zinde ve motive kalarak oyunları kazanmalarına yardımcı olmak olacak. Stadyumunuzu yükseltmeye ve halkla ilişkilere kadar finansal konulardan her şeyi yöneteceksiniz. Bu oyunun tadını çıkarmak için bir futbol hayranı olmanıza gerek olmadığına inanıyorum - menajerlik oyunlarını seven ve oynaması zor bir şey arayan herkes Top Eleven 2015'i keyifli bulabilir.


EA Sports UFC®


EA Sports UFC, sizi saatlerce eğlendirecek bir başka harika oyundur! En sevdiğiniz UFC savaşçılarını toplayacak, rekabetçi bir savaşa katılacak ve canlı etkinlikler oynayarak ödüller kazanacaksınız. Bu harika oyunda 70'in üzerinde dövüşçü arasından seçim yapacak ve etraftaki en yetenekli ve güçlü dövüşçü olmaya çalışacaksınız. Mümkün olduğunca güreşerek rütbeleri aşacak ve becerilerinizi geliştireceksiniz - ne kadar oynayabileceğinize dair bir sınır yok, ki bu oldukça havalı.


Fifa 15 Ultimate Team


Fifa 15 Ultimate Team, EA SPORTS tarafından oluşturulmuş bir oyundur ve 500'den fazla takımdan 10.000'den fazla oyuncuya sahiptir. 10'dan fazla gerçek lig ve stadyumla oynayacak, futbolculardan oluşan bir rüya kadrosu kuracak ve onları mükemmelliğe götüreceksiniz. Bu oyun mükemmel grafiklere ve gerçek takımlarla gerçek oyuncular arasında gerçekten oynama ve takılma hissine sahip. Messi ve Eden Hazard gibi süper yıldızları kazanabilir, takas edebilir ve toplayabilir ve en muhteşem takımınızı oluşturabilirsiniz. Bu oyunu, özellikle eğlenceli spor oyunlarından hoşlanıyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Likes

Comments