Ayakta Hasta İyileştirme için En İyi Hastane Yatakları

Doktorlar genellikle hastalara, kendi evlerinin rahatlığında ameliyattan çıkmalarını önerir. Örneğin, diz veya kalça protezi ameliyatları için ameliyat sonrası hastalara kendi evlerinde rehabilitasyon yapmaları tavsiye edilir. Evde iyileşmek, hastane yataklarını terk etmek ve düz sırt tipi bir yatağa dönmek anlamına gelmek zorunda değildir. Gerçekte, doktorlar tipik olarak geleneksel uyku düzenlemeleri ile iyileşmeyi önermiyorlar.


Evler için bir hastane yatağı, geleneksel bir uyku konfigürasyonundan daha iyi iyileşmeyi nasıl teşvik eder?

Belirli bir süre içinde bir yatakta hapsedilen hastalar için, basınç yaralarının görülme sıklığını önlemek için genellikle pozisyon değiştirmeleri teşvik edilir. Ayarlanabilir yataklar kullanmak güvenliği sağlar ve yeniden konumlandırma sırasında hastanın yaralanmasını en aza indirir hasta yatağı kiralama. Hastalar rahatlamış ve kaygıdan kurtulmuş hissederler. Ayrıca yeniden konumlandırma, daha hızlı iyileşmeye yardımcı olur.


Evde iyileşmenin tamamı günlük hemşire bakımı gerektirmemekle birlikte, bazı durumlarda hastanın iyileşmesini izlemek için bir sağlık personeline ihtiyaç vardır. Hemşireler ve bakıcılar için ayarlanabilir bir yatak harika bir araçtır çünkü hastanın pozisyonunu değiştirmek daha az fiziksel efor, vücutta daha az yaralanma ve sonuçta daha az ağrı gerektirir. Hasta yüksek, menteşeli bir pozisyonda olduğundan, görevi tek bir kişi halledebilir ve böylece ek sağlık harcamalarını azaltabilir.


Ayaktan tedavi gören hastalar için, masaj özellikleri ve yükseltilmiş konfigürasyon, hızlı iyileşmeleri için paha biçilmezdir. Evler için bu hastane yataklarından masajlar kas gerginliğini azaltır ve kanın damarlardan ve arterlerden akmasını teşvik eder. Dizlerin hemen üzerindeki hafif eğim ve menteşeli pozisyon şişliği hafifletir. Yataktan kalkmak, aynı zamanda, yataktan kalkma ihtiyacını azaltan dik pozisyon nedeniyle normal bir yataktan çok daha fazla deneyimdir. Hastalar, sırtlarına ek gerilim uygulamadan yana kayabilirler.


İdeal yatağınızı bulun!

Bugün piyasadaki birçok yatak seçeneği varken, bireysel ihtiyaçlara en uygun en iyi olanı nasıl bulunur? Adjustabeds'in bu üç yatağı bugün piyasada en çok satan yataklar olarak kabul ediliyor. Her biri, en seçici müşterilere bile uyacak çeşitli özellikler sunar.


Leggett ve Platt S-Cape: Leggett ve Platt S-Cape ayarlanabilir karyola iskeletinden kaçın! S-Cape, cazip fiyatı ve birçok özelliği nedeniyle ABD'de 1 numaralı yataktır. Bu yatak, sahiplerine gerginliği azaltmak için rahatlatıcı masajlar sağlar. Çift tam vücut masajı, inanılmaz dalga hareketiyle sertliği eritir. Duvara sarılma özelliği, yolcuyu komodinden ayırmadan eğimli konuma çekiyor. Ayrıca geleneksel uyku pozisyonuna dönmek isteyenler için tek dokunuşlu düz butona sahiptir.


Leggett ve Platt Pro-Motion: Pek çok kafa karıştırıcı özellik kişinin çayı değilse, Leggett ve Platt'ın başka bir mükemmel seçeneği vardır. Pro-Motion yatak, gereksiz fırfırlar olmadan ayarlanabilir bir yatağın tüm konforuna sahiptir. Favori pozisyonlarınızı önceden ayarlayın ve ideal pozisyonunuzda TV izlemenin keyfini çıkarın. Sıfır yerçekimi pozisyonunda uyumayı deneyin ve hayatınızın en iyi uykusunu alın.


Reverie Deluxe Yatak: Reverie Deluxe yatak, tam oda otomasyon özelliğine sahip ayarlanabilir bir bazadır. Tabana, iTunes üzerinden erişilebilen Apple ürünleri için bir Uygulama aracılığıyla kontrol edilebilen kişisel elektronik fişler takılmıştır. Uygulama aynı zamanda Reverie Deluxe'ün çeşitli işlevlerini de kontrol edebilir. Rehabilite ederken kendinizi şımartın, tam otomatik bir yatak odası deneyimi için bu yatağı deneyin.


Artan talepler ve kanıtlanmış sağlık yararları ile hastane yatakları artık evde kullanıma hazır. Ameliyat sonrası iyileşme sırasında ayarlanabilir bir yatağa yatırım yapmak akıllıca bir karardır, çünkü tam iyileşmeden sonra bile faydalar kalır. Evde kullanım için özel bir yatak satın alırken bu inceleme kılavuzuna dikkat edin, ancak aynı zamanda ideal ayarlanabilir uyku çözümünüzü bulmak için bir doktora danışın.

Likes

Comments