Chłopaki czy raczej dupki?
Naszym skromnym zdaniem wiadomo że dupki. Chłopak zawsze jest dupkiem i nim będzie. Nie chce teraz tutaj obrażać płci przeciwnej ale dla was się liczy tylko dobre ruchanko i tyle. Co jest w tym fajnego? Jak dziewczyna się prześpi z obcym facetem to od razu dziwka a jak facet kurwa robi z siebie męska dziwkę to nic on może! Gdzie jest sprawiedliwość na tym pojebanym świecie? Bo ja jej nie widzę a wy? To jest śmieszne dla mnie. Możecie mówić o mnie wszystko że jestem dziwką, szmatą kurwa jak chcecie mnie to nie ruszy zapamiętajcie. A napewno nie będę słuchać suk które myślą że są fajne bo najwiekszy play boy w szkole je przeciał ani żadnych facetów którzy  ruchają co się rusza. Ten post kieruje do jednej osoby. Więc bez urazy do niektórych.

Pozdrawiają Rebeliantki😘😘

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Heja, mam nadzieję że chociaż kilka osób przeczyta naszego bloga. Czemu naszego? Bo będą prowadzić go dwie osoby. Ja- Rebel i bad_princes.

Blog będzie dotyczył naszego stylu bycia. Ogarnięcia naszych wartości, tego że nikt nie ma prawa wami pomiatać. Że, to wy decydujecie za siebie. Będziemy pisać o tym Jakie jesteśmy. O tym czego się boimy i co nas wkurwia. Jeżeli jesteś "złą " Dziewczynką czytaj i niech wali cię wszystko.

Nie mamy zamiaru sprowadzać ludzi na złą drogę czy coś w tym rodzaju xD. Na tym blogu możecie wyrazić siebie. Wszyscy jesteśmy anonimowi więc luzik.

Pozdrawiamy Rebel i Bad_princes 😘

Likes

Comments