Z tej strony Księznicza Bólu będe pisała tu o problemach i o uczuciach ktore mamy w tych czasach. Czasem jednak będe wstawiac cytaty i opowiesci z mojego zycia a zaczniemy od tego że napisze teraz o tym co czujecie gdy chłopak z wami zerwie.

Ja wiem jaki to ból gdy stracisz osobe którą kochasz i zrobiłabys dla niego wszystko myślisz sobie że juz nie chcesz żyć że nie dasz rady bez niego. Dopadają cię myśli samobójcze chcesz umrzeć. Ale kochanie zastanów się czy to naprawde ma sens aby stracić swoje piękne zycie bo on okazał sie byc idiotą. Zerwał z tb dla tego że nie zasłogiwal na cb i nie był ciebie wart myslisz se w tej chwili ze kazdy tak mówi ale nie czuje to co ty. Niestety doświadczylam ten ból czułam się tak jak ty i strasznie cierpialam dniami nocami płakałam i wspominałam wszystkie piękne chwile z nim,ale po pewnym czasie uznałam że nie mogę się nad nim udzalac ani go blagac aby do mnie wrócil.Stwierdzilam ze nie można go zmuszac do miłości musze sie pogodzic z tym i o nim zapomnieć. Ciężkie jest zapomnienie o bardzo ważnej nam osobie ale po pewnym czasie nam się udaje. Zapominamy częściowo a nie calościowo bo tak sie nie da. Jeśli błagasz chłopaka o to aby wrocil do cb albo ze sie tniesz przez niego albo placzesz po nocach to on ma satysfakcie że cie zniszczył i cieszy się że nie jest z taką osoba co sie tnie. Musimy pokazac że nie załamali nas i ze jestesmy silne.Płacz w nocy drzyj się gdy jestes zła ale nie poddawaj się .Niektórzy dorośli uwarzaja że to nie wazne problemy ale sie myslą i nie pomagają wam a ja jestem tu aby wam pomóc. Moim najlepszym sposobem o zapominaniu o kims są:
- usunięcie wszystkich zdjęć
- usunięcie go z  wszystkich portali społecznościowych
I najważniejsze jest to aby zając się tym co kochacie i bedziecie powoli zapominać
Jestem tu aby wam pomóc mozecie pisac wysucham was i pomogę. Jeśli wam się to spodobalo to udostępniajcie to wszęcie 💖💖💖💖I pamiętaj jestes ważna dla innych ludzi a on był glupiem ze cię zostawił 💖💖💖

Likes

Comments