Musisz być cierpliwy , musisz wierzyć , nie trać nigdy nadziei życie jest pełne cudownych niespodzianek i pomyśl sobie że wszystko co cie spotkało dotychczas w życiu prowadziło cie do punktu w którym jesteś w gruncie rzeczy wierzę że każdemu pisana jest miłość. Nie przejmuj się że coś ci nie wychodzi nie szukaj nie drąż bądź cierpliwy a życie obdaruje cię scenariuszem o jakim nawet nie miałeś odwagi śnić . Z różnej perspektywy sprawy mają się różnie to co w ciemności wygląda na strach za dnia może być bukietem kwiatów. nie bój się!!!

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Każdego dnia wykonujesz z grubsza te same czynności , jest o.k był byś niewdzięcznikiem twierdząc inaczej masz wszystko a może raczej cieszysz się tym co masz, więcej chyba nie potrzebujesz.Każdego dnia słyszysz że ktoś zazdrości lub gratuluje ci twojego życia , ty się uśmiechasz grzecznie dziękujesz choć masz ochotę tak często wykrzyczeć gówno wiecie ale uświadamiasz sobie że to przecież nie ich wina to ty pokazujesz tyle ile chcesz by widzieli inni ,zachowujesz dla siebie fakt że jesteś nieszczęśliwi .Często zastanawiałeś się ale co to tak naprawdę oznacza być nieszczęśliwym potem zrozumiałeś że nie musi oznaczać nic i na tym polega dramat nas wszystkich.Z Czasem każdy zrozumie że warto mieć mniej a poświęcać czas czemuś czego nie widać a jest ,nie dotkniesz tego, wbrew pozorom nie kupisz nie dostaniesz w prezencie. Nikomu nie jest dobrze gdy nie ma z kim wieczorem zatańczyć wolniaka nie jesteśmy stworzeni do samotności nie jesteśmy stworzeni dla karier każdy z nas pragnie i życzę tego każdemu by znalazł kogoś komu się odda bez oczekiwań bez warunków tak po prostu po ludzku bo ktoś uważa że jesteś po prostu dobry i fajny i fajnie by było żyć razem bo dlaczego nie.Jedynym powodem dla którego warto jest z kimś być to to jak się czujesz przy tej osobie jak cie traktuje i innych powodów nie powinno być. A jeśli ktoś mówi że to nie życiowe podejście to jest mi go żal , bo on , jest płytkim człowiekiem tacy ludzi kłócą się o pieniądze w związku, wytykają błędy partnera , wiedzą co powiedzieć by zabolało tacy ludzie nie kochają oni są w transakcji coś za coś.A najzabawniejsze jest to że każdy z was powiedział by no oczywiście co ty gadasz arek są tacy ludzi a ja wam radze zrobić rachunek sumienia i spojrzeć w lustro potem na swoją miłość a na koniec jeszcze raz przemyślcie temat.czasem warto być odważnym zaryzykować wszystko bo nic nie trwa wiecznie prawda.

Likes

Comments

Wszystko zaczyna się od pytania dobrze zadane pytanie daje sporą szanse na usłyszenie dobrej odpowiedzi.

Wierze w moc słowa ,szanuje słowo, doceniam słowo biorę za nie odpowiedzialność. W ostatnich czasach lekceważymy słowa każdy mówi liczą się czyny a dla mnie równie ważne są słowa żle skonstruowane, wypowiedziane mogą wyrządzić duże spustoszenie , to przecież słowa zmieniają świat wielkie przemowy daleko szukać w historii nie trzeba Martin l.king, Jan Paweł 2, Kennedy, Hitler, moja mam, Pan z historii , dziadek, pan z ulicy stawowej to oni zmieniali świat i mój świat. Zapomnieliśmy jak ważne są słowa odebraliśmy im moc. Żyjemy skrótami chcemy się szybko komunikować , nie mam czasu na długie rozmowy konwersacje o życiu o tym co ważne i o tym co drobne małe z pozoru nieistotne ale to drobne rzeczy małe słowa budują więź. Za tem rozmawiajcie, kochajcie się pijcie wino. Czas spędzony na rozmowie to nigdy nie jest czas stracony ale trzeba myśleć co i jak i do kogo się mówi i nie chodzi o to by dostosowywać się do osoby z którą się rozmawia prawdziwą sztuka jest powiedzenie co się czuje, myśli w taki sposób by słuchacz nie czuł się gorszy, lepszy ,atakowany, dyskryminowany trenujcie dialogi dużo czytajcie i szanujcie życie nawet jeśli macie do czynienia z intelektualnym pustakiem nawet od niego możecie się czegoś nauczyć albo mieć wpływ na niego. człowiek to tylko człowiek bez umiejętności mówienia bez języka nie było by pisania a bez pisania i mówienia jak zauważył bodajże platon albo sokrates hmm w każdym razie byli byśmy tylko zwierzęciem bez upierzenia ;) i coś w tym jest nieprawdaż

Likes

Comments

Spotkali się po latach w sumie to umówili się na spotkanie. On nie wie czemu się na nie zgodził ona nie wie czego się spodziewała. Ona ma piękny dom dokładnie taki wyśniony, wymarzony taki którego on nigdy nie mógł jej dać. Ma ten piękny dom w którym nie ma czasu przebywać bo ciagle pracuje ma miłość która ciagle pracuje widzą się jak dobrze pójdzie w łóżku tuż przed snem, dwa razy do roku jakieś kanary bo kanarek niestety odleciał nikt tego nie zauważył.Kocha męża za to że dał jej piękny dom i dziecko też niczego sobie które niestety na nianie mówi "druga mama" ale kocha mamę w końcu musi pracować by utrzymać ten piękny dom.On ma inaczej , dorobił się w końcu małego mieszkanka gdzie żyje sobie z nią która miała być na chwilę a została na zawsze, mają młą Julkę i łatwo nie jest ale ma to czego chciał co dziennie budzi się obok swojej miłości co dziennie gilgota swoja córkę aż ta posika się ze śmiechu , walczy co dziennie by niczego im nie brakowało ale jest i czuje że ma wszystko, żonie dalej patrzy w oczy a rano daje śmierdzącego buziaka ona dalej go pragnie on dalej na nią patrzy i myśli sobie kurwa wygrałem życie mam mniej mając więcej tylko pieniędzy brakuje stresuje go to bardzo ale patrzy na córkę i już odzyskuje spokój ducha. Mają dwa kanarki i chomika, Boże jak chciałby mieć kota by zjadł te jebane kanarki. Żyje tak sobie na wakacje może pojadą w Bieszczady zależy od zleceń, a może po prostu wyśle Julkę na obóz niech poznaje świat dla niego na jest jego całym światem.

Efekt jest taki Ona zazdrości mu on trochę jej pięknego domu, ale zaraz zaraz i właśnie uświadomił sobie że ma najpiękniejszy dom wstał z tego hotelowego łóżka za nim ona wyjdzie z łazienki i skończy się wszytko ona straciła by dom a on DOM.

Likes

Comments

TO TYLKO CHWILA , MOMENT ŻYJE BY KOCHAĆ KOCHAM BY ŻYĆ UŁAMEK SEKUNDY I KAŻDA CHWILA JEST DOBRA BY ODMIENIĆ SWOJE ZYCIE. SEKUNDA, MINUTA GODZINA ,DZIE​Ń, TYDZIEŃ ,MIESIĄC, ROK CAŁE ŻYCIE KOLEKCJONUJE CHWILE E MOMENTY W KTÓRYCH STAJE SIE JESZCZE BARDZIEJ LUDZKI JESZCZE BARDZIEJ ODDYCHAM PRAGNĘ WIECZNIE MAM NIEDOSYT WIERZĘ I TAK TEZ POZOSTANIE ŻE JESTEM KIMŚ WIĘCEJ NIZ CHWILĄ CHOĆ JESTEM TU TYLKO NA CHWILĘ MOJE ŻYCIE ZLEPEK CHWIL KTÓRE PRAGNĘ BY MIAŁY ZNACZENIE.

Likes

Comments

32 tyle lat dziś kończę niby to nie dużo ale też już nie mało a w moim zawodzie to raczej oznaka że trzeba myśleć o innym sposobie na zarobienie pieniędzy. Ale nie o pieniądzach a o życiu będzie tu mowa , może krótko ale jakże treściwie.Może zacznę o d tego co wiem w zasadzie to wiem tylko jedno życie jest darem jest cudowne choćby nie wiadomo jak było ciężko nigdy o tym nie zapomniałem.Zachwycam się życiem zwłaszcza światem przyrody .Wyobraź sobie że świeci słońce, w radiu leci twoja ulubiona piosenka, jedziesz samochodem wystawiasz rękę by poczuć wiatr i słońce wiesz że dokądkolwiek twoja droga prowadzi to będzie dobrze jak sobie to wyobraziłeś to masz mały procent tego jak się czuje na co dzień.Oczywiście mam mnóstwo też czarnych myśli dlatego pisanioterapia życie to nie film a jeśli już to dramat ale jak ktoś kiedyś powiedział nie docenisz słodyczy bez smaku goryczy. za tem życzę sobie mimo wszytko więcej słodyczy i tego by moje życie raczej się nie zmieniało a jeśli to niech zmieni się na lepsze;) a wam miłego dnia.

Wyzwanie dla was na dziś zrób dla mnie prezent i pomóż komuś bezinteresownie.... dziękuje.

Likes

Comments

Od małego mówią co trzeba zrobić co wypada a ty od małego pod prąd nie dlatego że masz dusze buntownika bo z tego wieku juz dawno wyrosłeś. Od zawsze byłeś inny czułeś że w życiu trzeba podejmować zawsze własne decyzje, świadome wybory, ryzykowałeś.Ile razy słyszałeś nie rób tak jesteś szalony, nieodpowiedzialny to nie dojrzałe , nie możesz tak zrobić.Nigdy nie zamykałeś się w normach społeczny, w ramach jakie ci narzucali w rolach jakie ci sugerowali byś grał. rola dziecka, mężczyzny, uczni, pracownika.Dzięki temu jesteś dziś tym kim jesteś i czujesz się świetnie bo widzisz więcej czujesz mocniej odbierasz świat intensywniej a przede wszystkim czujesz że wygrałeś życie.Bo kto powiedział że droga obrana przez większość jest dobrą drogą i dla czego twoja miała by być gorszą opcją.

Nigdy ale to nigdy nie wątp w własne "ja" ale szanuj zdanie innych jednak rób konsekwentnie swoje nawet jeśli decyzje te okażą się błędne i będziesz musiał za nie srogo zapłacić ale jeśli cena nie będzie twoje życie to stać cie by ponieś koszty jakie wiąż się z bycia sobą ;) Bądź dziki , wolny znajdź swoje miejsce w świecie nie daj się zniewolić.Wolność to dziś zwierze na wymarciu jesteśmy zagrożonym gatunkiem, sami sobie zagrażamy, zrób coś z tym to naprawdę nie jest takie trudne.Masz zła prace rzuć to! Jesteś nieszczęśliwy w związku zmień to , jesteś gruby trenuj, marzysz o podróżach podróżuj bez wymówek działaj nie pozwól strachowi a tym bardziej społeczeństwu by zakorzeniał w tobie strach przed decyzjami które mogą odmienić twoje życie.

Likes

Comments

Mam cudowne życie , jestem wolny robię co chce moja praca to moja pasja i płacą mi za to, nie mam zobowiązań, kredytów, długów żyje życiem wyśnionym mam przyjaciół mam co robić , jestem zdrowy mam plany i marzenia a mimo wszystko zadaje sobie pytanie dlaczego czuje się tak bardzo samotny choć nikogo nie potrzebuje jest mi przecież dobrze mam szczęście jestem szczęściarzem !!! A. może mi się w dupie przewraca a może to o dupę chodzi choć z dupy to temat w ogóle wszystko sprowadza się do dupy a dupa jak to dupa blada. Jedno myślę drugie, robię trzecie czuje a czwarte mówię.DO DUPY przypadek no i znowu prześladuje mnie ta dupa pomóc tu tylko chyba może Bukowski i muszę się napić tylko nie potrafię pić będę po tem cierpiał ..... i tak tez się stało proszę przyjaciela by polał i słucham Ostrego on lubi być sam jak my dlatego on ma rodzine a nas jest dwóch plus flaszka to w sumie 3 .

Likes

Comments