Moja długa przerwa świąteczna

Witam wszystkich czytelników i obserwatorów mojego bloga! Bardzo chciałabym przeprosić za moją przerwę w dodawaniu wpisów i tu na blogu jak i na instagram. Niestety, ale mój stan zdrowia znowu jest w kiepskiej kondycji. Znowu mnie złapała grypa gdzie w ten czwartek piszę bardzo ważny egzamin, dlatego też zrobiłam sobie wolne i wyleczę się tak, aby za tydzień znowu mnie na kolejny egzamin nie złapało- A ten drugi egzamin to praktyczny którego się bardzo boje....

Ostatnio miałam okazję wyjść na randkę ze swoim ukochanym, dlatego też jak widzicie ubrałam się dość nie typowo bo zwykle nie noszę szpilek na co dzień i na dodatek tak wysokich. Skorzystaliśmy z ostatnich minut gdy było jeszcze jasno i zrobił mi przy okazji kilka zdjęć jak się prezentują cudowne szpilki od Brilu.

Co mogę o nich powiedzieć? Są po prostu piękne! Jakość genialna, zero klejów i innych tego typu niedociągnięć. Wbrew pozorom to, że obcas jest bardzo wysoki nie znaczy, że są nie wygodne- Chodzi się w nich naprawdę super. Wiadomo ja zaliczyłam kilka potyczek, ale to raczej wina braku umiejętności chodzenia na szpilkach. Oczywiście ciągle się uczę i myślę, że kiedy będę chodziła w takich szpilkach na co dzień oczywiście jeżeli będę miała wybierać kolejne to na pewno zdecyduje się na zakup własnie na stronie Brilu . Ogromny wybór i przyznam szczerze, że ciężko było mi wybrać z tylu pięknych szpilek własnie te jedne. Te oczywiście widoczne na zdjęciach zaważyły stanowczo kolorem!

LINK DO SZPILEK / Torebka Manzana / Płaszcz- Pull&Bear

Polubienia

Komentarze

PaulaSroczynska
PaulaSroczynska,
czarnulaa
czarnulaa,
Super post! 😉
nouw.com/czarnulaa
thebloonde
thebloonde,
Ładnie ładnie :*
nouw.com/thebloonde