Łazienka

Hej Kochani, wybaczcie mi małą przerwę :) Niestety tak dużo się dzieje, że po prostu nie jestem w stanie zrobić wszystkiego tak jak bym chciała. Obiecałam wpisy co do mieszkania tak więc dodaje kolejny. Kochani dostałam dużo pytań odnośnie całej tej sytuacji, ale wybaczcie mi po to był ten wpis" wyjaśniam wszystko" aby juz tych pytań nie zadawać. Przecież to logiczne, że napisałam Wam tyle ile chciałam i niczego więcej się nie dowiecie Kochani! Szanujmy siebie i prywatność każdego. Te zdjęcia mieszkania NIE dodaje po to, aby nasuwały Wam się pytania co do mojego związku czy też relacji jaką teraz mamy. Chce Wam pokazać jak zrobiłam mieszkanie, a przede wszystkim po prostu zainspirować Was. Nic więcej naprawdę.

Powyżej mamy wejście do łazienki, tak jak wspominałam już w poprzednich wpisach łazienka przed remontem była podzielona na dwa, czyli łazienka i toaleta osobno. Ja bynajmniej uważałam, że ten układ jest po prostu bez sensu. Łazienka dzięki temu, że została połączona po prostu zrobiła się większa bardziej przestronna. Spokojnie można było się w niej poruszać a nie obijać o umywalkę czy wieszaki na ręczniki jednocześnie- tak jak w przypadku mieszkań zazwyczaj w blokach, niestety są tak małe...

Bardzo ale to bardzo podobały mi się kafelki na podłodze, na maaaaksa się nimi zachwycałam.

Wiadomo zwykle szampony i wszystko leżało na wannie dlatego, że jeszcze nie było półki nad wanną która właśnie miała do tego nam służyć. Chciałam, aby zdjęcia wyglądały jak najbardziej estetycznie i przejrzyście a każdy napewno doskonale wie, że takie kolorowe etykiety i szampony rozpraszają bardzo wzrok. Zdjęcia niestety wtedy wyglądają po prostu gorzej. Kafelki na ścianach niestety nie były moim marzeniem, może nawet nie tyle co kafelki, ale po prostu miałam inną wizje na tą łazienkę. Po prostu. Najbardziej irytowała mnie ta fuga w kolorze beżowo/żółtym? Tak to chyba mogę określić, chociaż z tymi kafelkami al'a panele nawet całkiem dobrze to wyglądało.

Ta bateria to po prostu kosmos, jest po prostu śliczna.

Moi kochani ogólnie to łazienkę nam wykonywał Pan fachowiec... Taki niestety fachowiec, że po prostu założył nam wannę na odwrót. Przez co ta piękna bateria niestety irytowała, bo gdybym wiedziała, że będziemy się kąpać i tak zazwyczaj jak pod prysznicem to napewno zainwestowalibyśmy w jakąś deszczownicę coś tego typu. Niestety, ale Panów Fachowców też trzeba bardzo pilnować, czasami mają mega głupie pomysły i co gorsza realizują to z nadzieją, że się nie skapniemy. Uważam, że zlecając komuś łazienkę po prostu nigdy do końca nie wiemy jak ta osoba się zachowa, co gorsza gdy jest to znajomy i zrobi ci taką głupotę. Z jednej strony chcesz po prostu mu nie zapłacić i wyprosić grzecznie, a z drugiej gdzieś ta myśl, że przecież to znajomy... Dlatego moja rada dla Was! Nie zlecajcie swoim znajomym remontów! :)

Moje ulubione koszyki zakupione w biedronce, będziecie mogli je zobaczyć przy zdjęciach mojego obecnego pokoju. Są bardzo praktyczne przez co nie mogłam się z nimi po prostu rozstać, bardzo ułatwiają mi życie i wiele rzeczy po prostu wkładam do nich typu właśnie rzeczy do włosów i tak dalej. A co najlepsze? to dalej jakby nikt nie zwraca uwagi co w nich jest a po prostu na to, że są na maksa urocze.

Spójrzcie na to urządzenie w kontakcie :) Coś genialnego, mój hydraulik i gazownik bo właśnie tym się zajmował w już drugim mieszkaniu które remontowałam polecił mi po prostu to urządzenie, aby mniej płacić z prąd. To urządzenie bardzo ułatwia życie, według czasu jaki sobie ustawiamy po prostu bojler się uruchomi i nagrzeje a następnie po prostu wyłączy się. Dzięki temu jest bardzo duża oszczędność na prądzie. Bojler nie grzeje się cały czas i nie pobiera na bieżąco prądu, gdy nie jest to po prostu konieczne. Nam się grzał przez noc (mieliśmy taryfę dzień i noc, w nocy po prostu był tańszy prąd) a następnie uruchamiał się o godzinie 12-15. W tym małym urządzeniu możecie ustawić sobie nawet dni tygodnia w których chcecie żeby się uruchomiło jakieś urządzenie. Koszt nie był jakiś duży, nie pamietam już naprawdę ile on kosztował, ale coś około chyba 70 pln. Nie chcę Was wprowadzać w błąd, ale możecie po prostu wybrać się do leroy Merlin i poszukać :)

Polubienia

Komentarze

skucinska
skucinska,
zmiana na bardzo plus, faqjnie to wyszlo
nouw.com/skucinska
Aleksandra K,
Bardzo podoba mi się ta metamorfoza! Już od dawna marzy mi się remont łazienki, ale nigdy nie ma na to czasu.
retrofuturo.pl/