Jak maluje się na co dzień?

Niedawno odkryłam markę MIYO, jest to marka kosmetyczna. Która chyba jest tym czego szukałam. Produkty tanie a jakość? Jakość jest super! Odkąd mam te perełki kosmetyczne w swojej toaletce mija już ponad miesiąc, każdy produkt dobrze przetestowany, każdy produkt sprawdzony i przede wszystkim zdobył moje uznanie. Jestem alergiczką, wiecznie wszystko mnie uczula, wysypuje i tak dalej... Męczę się z tym już dobre kilka lat. W związku z tym kosmetyki dobieram bardzo starannie i ostrożnie. Nie wszystkie produkty znajdujące w poście pochodzą od MIYO, ale większość :)

1. KREM pod makijaż

2. PODKŁAD i KREM BB

3. PUDER

Puder z białą zakrętką jest transparenty i przepięknie pachnie- Jest sypki. A drugi puder jest bardzo delikatny, praktycznie nie daje koloru- Mój ulubiony. Oba się długo trzymają, dobrze matują i super się nakładają.

4. Rozświetlacze oraz bronzer

5. Baza pod cienie oraz paletka cieni

Nigdy wcześniej nie stosowałam bazy pod cienie przez co często się zniechęcałam. Stali obserwatorzy jak i moi znajomi wiedzą, że nie często maluje się za pomocą cieni. Odkąd mam tą bazę coraz częściej można mnie zobaczyć z pomalowanymi powiekami- nie obsypują się, zwiększa trwałość

6. RZĘSY, EYELINER
Uwielbiam podkreślać moje oczy białą kredką gdzie ją stosuje? Moja dolna linia wodna oczu zawsze lepiej wygląda- Gdy jednak jest podkreślona, rozjaśniona, rozświetlona! Oczy wyglądają na bardziej wypoczęte jak i większe.Nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez eyelinera. Moje oczy bez kresek są znacznie mniejsze fakt faktem, że lubię również pomalować tylko rzęsy i wyjść z domu. Niestety moje rzęsy od pewnego czasu znowu są w lichej kondycji i jak na złość, gdy wypadają to akurat obok siebie. Wygląda to okropnie, gdy jest taka ogromna przerwa pomiędzy rzęsami. Dlatego wtedy najczęściej stosuje eyeliner. Trzeba przyznać, że świetnie tą przerwę maskuje i wypełnia. Mam bzika na punkcie dobrze pomalowanych rzęs jak i brwi.- To podstawa.Tusz od MIYO bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Od dobrych kilku lat, właściwie nawet mogłabym powiedzieć odkąd zaczęłam się malować stosuje tylko moje ulubione dwa tusze. Chyba nie wytrzymałam z żadnymi innymi "nowościami" dłużej niż tydzień. Tusz od MIYO zaskoczył mnie do tego stopnia, że stosuje go codziennie od miesiąca i nawet zastąpiłam mój jeden tusz własnie nim!


Jakie tusze są moimi ulubionymi?

1) MAX FACTOR 2000 CALORIE- dramatic vloume.

2) Eveline EXTENSION VOLUME MASCARA FLASE DEFINITION 4D

oraaaaaz.......


MUST HAVE MIYO MASCARA!

LINKI do produktów:

Polubienia