Evo N a i l s | Manicure

Dzisiejszy wpis na blogu jest z cyklu ''Manicure,, . Poprzedni wpis przyjął się świetnie! Od razu mówię nie jestem z tych osób które mają ogromny bagaż doświadczeń w hybrydach czy ogólnym temacie manicure. Jestem osobą początkującą, osobą która się uczy. Evo Nails to firma z niezwykłymi lakierami hybrydowymi które po prostu mnie urzekły. Są to najlepsze jak dotąd lakiery hybrydowe używane przeze mnie. Jestem po prostu zachwycona. Każdemu z ręką na sercu mogę powiedzieć, że są to najlepsze lakiery hybrydowe!

Dlaczego jestem taka zachwycona Evo Nails? 

Jestem kobietą która wiecznie narzekała na swoje brzydkie, łamliwe, rozdwajające się paznokcie. Dlatego, też zdecydowałam się na to aby robić sobie manicure hybrydowy. Początkowo robiły mi inne osoby paznokcie aż wreszcie zdecydowałam się, że sama sobie będę robić minicure hybrydowy. Moje początki były baaaaardzo ciężkie, ale na szczęście mam już jakąś tam małą wiedzę i sama robię paznokcie mojej mamie czy też przyjaciółce. Niestety moją największą zmorą było przedłużanie. Ze względu na moje łamliwe paznokcie nie mogłam nigdy 'wyhodować' pięknych szponów, tak więc zaczęłam przedłużać paznokcie. Początkowo zaczęłam przedłużać extra basa od Neonail- Niestety mała pojemność i okropne zniszczenia jakie sprawił ten lakier były po prostu nie opłacalne. Następnie używałam Hardi White jak i zwykły Clear- Ale ten też niestety nie spełniał moich wszystkich oczekiwań... Wiecznie się ulewał, pod wpływem wody niestety forma miękła .Przez co paznokieć był po prostu na tyle miękki, że się łamał. Aż w końcu nadszedł ten dzień, w którym lakiery hybrydowe od Evo Nails zawitały u mnie w domu. Uwielbiam nowości, uwielbiam testować. I tak właśnie lakier do przedłużania od Evo nails jest u mnie na pierwszym miejscu. Jest to mój ulubieniec!

BULID ROSE

Wydłuża kilka milimetrów naszą naturalną płytkę paznokciową za pomocą "naklejek" czyli form do przedłużania. Bardzo wygodne, szczególnie, że tu w poście również znajdziecie formy do przedłużania które oczywiście urzekły mnie tak samo jak cała firma Evo nails.

Bulid Rose nie ulewa się, bardzo wygodnie się nim tworzy naszego paznokcia przy czym pozostawia delikatną różową barwę która nadaje ogromnej naturalności naszym paznokciom.

BASE COAT oraz TOP COAT

Jedyna baza jaką miałam dotychczasowo która nie leje się! Bardzo ważne jest to, aby nie zalać skórek bazą. Jest ona praktycznie najważniejsza, bo to własnie on trzyma nam kolor na miejscu. Zazwyczaj z mojego doświadczenia gdy zalałam skórki bazą zwykle kończyło się tak, że po prostu odpadały mi kiedy już baza odczepiła się od skórek bo nie miała jak się trzymać paznokcia, wdało sie powietrze i koniec.... Baza od Evo nails jest na tyle wyjątkowa, że idealnie się nią maluje. Ma moim zdaniem idealną konsystencję.


Co mogę powiedzieć na temat TOPu? Również jestem zachwycona. Jedyny top w mojej kolekcji który nie tworzy mi "drugiego paznokcia" Zwykle spotykałam się, że Top był okropnie gęsty taki jak np. z Semilaca i trzeba było się bardzo pilnować z wytarciem o buteleczkę zbędnej ilości kilkukrotnie dlatego, że gdy się zaczeło malować nie wytartym pędzelkiem kilkukrotnie to mój paznokieć stawał się okropnie gruby. Top od Evo nails, ma również idealną konsystencję. Nie jest za gęsty ani za rzadki. Jest naprawdę super! Dodam również, że takiego błyszczącego topu to jeszcze nigdy nie widziałam! Efekt utrzymuje się przez cały mianicure! Jest idealny pod każdym względem, super się aplikuje oraz świetnie się utrzymuje. Jakość pierwsza klasa!

Te paznokcie zdecydowanie uwielbiam najbardziej, jeszcze nie raz wrócę do takiego połączenia. Użyłam tu Golden rod, iced coffee oraz fernch beige. .

PRIMER BEZKAWSOWY

Nigdy wcześniej nie używałam primera a . Oczywiście nie mam jak Wam zrobić porównania bo tak jak napisałam wyżej nigdy wcześniej nie używałam, ale mogę napisać jedno. Dzięki primerowi moje paznokcie utrzymują się o wiele dłużej.

Oraz przygotowałam dla Was od razu drugą stylizację paznokci dlatego tak długo zwlekałam z dodaniem wpisu. Jednak wiecie, nie mogłam poniekąd uwierzyć, że te lakiery spełniają wszystkie moje oczekiwania. A jednak nie pomyliłam się, i potwierdzam to z drugą stylizacją. 1 stylizacja wyglądała idealnie przez calutkie 4 tygodnie. Osobiście nawet gdy robiłam mojej mamie paznokcie zaproponowałam właśnie te z pierwszej stylizacji typowo "kawowe" i również była zachwycona!


Firma Evo nails będzie na blogu pojawiała się stale :)

Polubienia

Komentarze

KlaudiaLisiecka
KlaudiaLisiecka,
Ale śliczne paznokcie 💖 Muszę wypróbowaćtych lakierów!
nouw.com/klaudialisiecka
wedlug_nas
wedlug_nas,

A co możesz powiedzieć o jakości i trwałości?

nouw.com/wedlug_nas