Wpisy

1. Wpisy postaram się robić jak najczęściej. Może i nawet codziennie !!! Poprostu gdy tylko znajdę wolną chwilkę od razu coś napiszę. Sądzę że nawet pare razy dziennie będę pisać no i postaram się was nie przynudzać:-)

2. Umówmy sipęe tak : karzdy dzień w tygodniu będzie przeznaczony na opis danego tematu (oczywiście te tematy będą o psach). Napisze do tego plan tygodnia z tematami które będę opisywćz. Plan powinien być gotowy na jutro czyli na 29 sierpnia około południa albo później (to zależy o której wstanę i czy nie zapomnę;-) a mam nadzieje że nie).

UWAGA ! UWAGA !

3. Strzeszcie się wszywscy !!! KOŃCZĄ SIĘ WAKACJE a wraz z nimi BESTROSKIE DNI !!! No a teraz już na poważnie : uważam że te wakacje trwały zbyt krutko. KTO TEŻ TAK UWAŻA STAWIA ŁAPKĘ W GÓRĘ LUB PISZE KOMENTARZE

4.-ost. Mam nadzieję że podobał się wam mój wpis i że już wszystko wiecie. Akurat jutro jest poniedziałek więc napisze plan i już jutro będę pisać pierwszy temat. Zapraszam na dalsze czytanie mojego bloga i mam nadzieję że będziecie przly moim następnym wpisie. Pa !

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Cześć wszywtkim. Nazywam się Monika i kocham PSY. To mój pierwszy wpis na tym blogu. Cały blog będzie o psach, m.in. niezbędne wyposarzenie dla psa oraz opis karzdego z przedmiotów, dieta psa - " jaką karmę kupić? ", nauka podstawowych i dodatkowych komend oraz wiele innych informacji związanych z psami. Zapraszam do czytania i obserwowania mojego bloga (wpisy będę robić jak najczęściej !!):-D

Likes

Comments