Update

Spowiadam się, z moich ambitnych planów na regularne posty podczas #nouwseptemberchallenge na który i tak sie nie załapałam ale postanowiłam częściej publikować i nic z tego nie wyszło tym razem...Właśnie.. trochę nie osiągalne cele, które były zbyt wielkie jak na początek, wybrnęłam zbyt szybko na głęboka wodę. Ale o to chodzi bo na własnych błędach się uczy najlepeij!

Studia... kolejny i ostatni krok. Jest ciekawie ale dosć intensywnie. Maj nadzieje że plany zwiazane z drugim semestrze powiodą się dobrze.

Kilka pomysłów na kolejne filmiki na YouTuba z tego co ciekawego mogłam zobaczyć. Próbując robić coraz lepsze zdjęcia i ujęcia.

Poświęcę też cześć tego blog aby rozwijać się profesjonalnie czyli w dziedzinie tłumaczenia.

~~~

🇫🇷

J’étais très motivée à faire le nouwseptemberchallenge mais je n’ai pas réussi... des buts pas proportionnels à tout ça. Mais ce n’est pas grave, c’est de ces erreurs qu’on apprend.

J’ai des idées pour des petits films YouTube et une nouvelle idée pour pousser mon avenir professionnel. Créer sur ce blog une partie consacrée à la traduction!

À bientôt!

~~~

🇺🇸

It was my fault.. To BIG goals for a beginning. But it’s okay, we learn from our own mistakes. Next time I'll be smarter about this type of project.

I started study 3 weeks ago and it’s interesting but hard after my gap year.🧐

I have some ideas 💡 for my future YouTube videos what type of interesting stuff I can show.

I will start soon a new chanter about my professional career: translation.

See you!


#food #translation #translator #study #break #newstart #now #noublogger #blogger #avocado #mountains #paris #cracow #cat


Polubienia

Komentarze