KRAKOW - The city of Kings "CRACOW "

Jedno z moich ulubionych miast, czyli Kraków, jak nie moje ulubione!Świata dużo jeszcze nie zwiedziłam, ale zaczynam odkrywać przeróżne miejsca. Podróżowanie jest tak ekscytująca i ciekawa rzeczą, pełna niespodzianek i wyzwań. Staram się jak najwięcej wyciągać z każdej mojej podroży lub wypadu w specjalne miejsce!

Lecz do dzisiaj Kraków jest moim oczkiem w głowie, co do miast. Lubię je bardzo, ponieważ ma taką ciekawą historie w sobie, nie jest nowoczesne jeśli chodzi o najnowsze budowę, drapacze chmur, itp. ale jest zakonserwowane, ma śliczny styl. Właśnie mnie inspiruje, jest tyle w nim piękna, że nie mogę się napatrzeć, zwłaszcza w rynku i okolicach (czyli prawie całe centrum miasta).

Moją uwagę zatrzymały kawiarnie i restauracje! Jestem ich wielbicielka, po prostu KOCHAM. Ładne, wyrafinowane i miłe restauracje tak, jak i również te mnie wyrafinowane i bardziej szalone, z tusza egzotyki, old school-owego stylu! Po prostu rożne style. Lubię gdy się miasto rusza zwłaszcza nocą i to jest w Krakowie! ❤️ Kraków ma naprawdę bogata historie i przede wszystkim dużo fajnych miejsc abyś spotkać się z znajomymi czy wyjść na imprezę.

Filmik o Krakowie już gotowy tylko spotkałam parę problemów technicznych z jego wstawieniem na jakaś platformę, ale spróbuje coś wykombinować.

Przejdźmy do zdjęć i filmików mam nadzieje ze zdjęcia przekonywujące!


#krakow #cracow #cityofkings #love


Ryneczku, ryneczku.. ☀️

Słynny Kościół Mariacki!
Pędzimy do Bramy Floriańskiej i po drodze mamy to... :)
Piękne nazwisko haha 😋

Café mini, polecam zwłaszcza na desery! Cudo! 🍧🇵🇱❤️

Pizza Nolio 🍕

See yoooooou!

Polubienia

Komentarze

magiclovv
magiclovv,
Piękne widoki <3
nouw.com/magiclovv
czarnulaa
czarnulaa,
Jak pięknie ! :O
nouw.com/czarnulaa
OliviaBukowska
OliviaBukowska,