I try to be connected...

No i nie znalazłam ciągu dalszego piosenki...
Próbować, próbuje, być z wszystkim na czasie, mam na myśli zajęcia, prace zaliczeniowe, czas wolny i inne takie tam... nie wszystko idzie po mojej myśli ale przecież mogę się dostosować do nieoczekiwanych sytuacji. 🤯
Słońce już zaczyna wychodzić z spoza chmur a ja już ubieram krótkie spodenki. Tak naprawdę w ciągu dnia było 20 stopni, wieczorem już chłodniej a na drugi dzień już nie dało się tak wyjść przez zimno.. Czekam dalej aż będzie cieplej żeby móc ubrać lekkie i przewiewne materiały, czuć słońce na skórze i cieszyć się od ucha do ucha ze jest pięknie!
Aktualnie pakuję walizkę, jadę na 4 dni do domu aby napisać egzamin przyjmujący na studia II stopnia następnie wracam na 3 dni zajęć do Krakowa i w piątek sportowym wracam do Paryża na święta. Trochę pokręcone ale trzeba chyba być przygotowanym na takie ewentualne sytuacje.

Short - Zara
Pasek - Stradivarius
Kurtka - Bershka

I never have a good plan for my day.. Every day I forget to do something, so my plans are always in a mess! But it’s nothing, I can adapt myself to the unexpected every day, right? So it’s not a problem. Be positive all day! I must TRY!

I love this style! Do you know where I can buy jeans like this? 🤷🏼‍♀️
#ootd #jeans #nouwoutfit #post #blogger #stradivarius #bershka #zara #clothes #day

Polubienia

Komentarze

Napisz komentarz...
IP: 82.99.3.229