Double trouble

Opakowanie czekolady bardzo mi się spodobało, przypomniało mi lata 80-90’s nawet jeśli nie uczestniczyłam w nich to rodzinne zdjęcia mnie trochę naprowadziły do takiego stwierdzenia. 🍫
Zrobić taką sesje z gazetami, czekoladą i kawą chodziło mi po głowie i musiałam to zrobić gdy zdałam sobie sprawę że to wszystko ładnie się komponuje! Chodziło to już za mną dwa tygodni i się zebrałam aby to zrobić, zwlekanie jest moją mocną stronna! Jednocześnie w tym momencie przygotowuje zadania na jutrzejsze korepetycje co daje mi dużo do myślenia i uczy mnie nowych rzeczy. Robienie kilku rzeczy na raz jest czasami fajne ale na dłuższą metę to się nie sprawdza. Przynajmniej ja się w tym gubię, no ale to jest chyba mój sposób na codzienna dawkę adrenaliny.
Dzieje się u mnie tyle rzeczy a jednocześnie nic.. wszystko zależy od mojego spojrzenia na świat, humoru i aktywności. Wiem że nie powinnam rozpaczać i się nie poddawać ale to jest takie automatyczne zachowanie. Powstaje ale muszę się nasmucić... A waśnie... teraz jest jeszcze okres Postu, więc nigdy nie jest za późno na nowe postanowienia - mnie narzekać, cieszyć się więcej i dużo uśmiechu, a jeśli coś nie wyjdzie to nic. Nie ważne jak inni to zrobili ważne że mnie trzeba więcej czasu i każdy ma swoją własna ścieżkę do szczęścia. Każda porażka czegoś uczy i widocznie każdy inaczej reaguję więc najlepiej nie OCENIAĆ! Jedną ważną zasada jest też przestać wszystko brać do siebie i patrzeć się na innych, zwłaszcza na instagramie czy w innych mediach społecznosciowych. Pokazujemy to co chcemy, niektórzy się tym przechwalają, a niektórzy się tym dzielą. Trzeba znaleźć swój cel w zyciu i do niego dąrzyć nie patrząc się na to jak inni to robią, tylko znaleźć sposób na siebie. Nie moje życie, nie wiem co przeżyła ta osoba, mogę ewentualnie być miła dla niej albo po prostu się za nią pomodlić. Nie wiem czy to co pisze ma sens bo często przeskakuje z jednego tematu na drugi ale takie miałam dzisiaj przemyślenia. Muszę sobie to czasami przypominać. :)
Acha! Ważna rzecz! Zjadłam moje pierwsze lody z GoodLood! Sezon lodowy OTWAAAAARTY! 🍨🍦
Ale żeby nie było takie lody pozwalam sobie tylko raz na jakiś czas bananowe zdecydowanie zostają u mnie number one!

#lody #nouw #myśli #me

I love have a new idea to do a photo! I know it’s not a realy impressed but I like this idea with chocolate, magasins and coffee!
The think I’ve remark is that it’s not a good idea to make a photo session with homemade ice cream 🍨 because they melt quickly...
Other rethink about my life - I’m not happy enough. I’m not smiling enough and I know this will change my point of view about the world! I need to introduce more good vibes!
#nouw #thinking #icecream #poland #GoodLood #goodvibes

Polubienia