Spacerując pomiędzy alejkami wyszukiwałem to ciekawostki A czasami produkty z listy zakupów. Gdy podchodząc do półki z gazetami zobaczyłem zlepek tytułów który mi się bardzo spodobał. Dwie postacie które są mi zwyczajnie obce oraz hasło które je połączyło.

Sami zobaczcie.

Likes

Comments

czas leci dzień za dniem.

Likes

Comments

Dzisiaj niedziela więc po odwiedzeniu giełdy pruszczanskiej czas na obiad w najstarszym barze czyli bar Zacisze. Podobno pracują tu te same kucharki od samego początku. Tak czy inaczej jedzenie bardzo smaczne A piwo prosto z Bytowa. Dobre lekko słodkawe. No i najważniejsze mocne.

Likes

Comments

W napływu totalnie odjechanego wieczoru stwierdzam że zakładam Kościół niepalących podatków w którym będzie się działo i ostro na porządku dziennym i nocnym. Maryja to dopiero będzie się bała tego wszystkiego co ważne.

Likes

Comments

Czasami odnoszę wrażenie że wszystko do okoła dość mocno pędzi. Chcę czy nie to biorę udział w tej bieganinie. Nic w tym dziwnego pod warunkiem że  Mam swój cel. Ściśle określony mierzalny cel.

Powiem w prost to tylko teoria ktorej, bardzo trudno się trzymać, ale jeśli nie spróbujesz przegrasz.

Likes

Comments

Rozwój powoduje że można osiągnąć wyższy poziom możliwości. Tak jest wlaśnie w przypadku nowego projektu którym się zająłem. Tym razem trafiłem na producenta mebli domowych w stylizacji

Likes

Comments