W końcu pogoda zaczęła dopisywać!
A najlepsze jest to że i ja i Bella mamy wolne właśnie gdy jest tak słonecznie.
Tak więc postanowiłyśmy zrobić picknick, Anna się wyprowadziła a Feride jest w Turcji ale to nas nie dołuje! Wspólne towarzystwo nam wystarcza, wzięłam również Maje i poszłyśmy do centrum by kupić coś do jedzenia a potem poszłyśmy nad wodę.

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

  • 27 Czytelników

Likes

Comments

Po raz drugi zostałam ciocią!
Aga dziś koło 11.00 urodziła synka. Narazie nadal imienia nie mają ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy, waży około 3 kilogramów.
Od wczoraj siedzę z Elsa gdyż Aga zaczęła mieć skurcze w czwartek, faktem jest że tak samo było z Elsa. Skurcze zaczęły się w czwartek a Aga urodziła w sobotę o 19.23 pamietam jak by to było wczoraj gdy z rodzicami widzieliśmy pod salą w szpitalu oczekując na Hoshiego by powiedział że właśnie został tatą.
Teraz czekamy aż wrócą do domu, reguła jest że rodzice zostają w szpitalu z noworodkiem 6 godzin by następnie wrócić do domu.

Likes

Comments

Nadszedł również mój czas by kupić ten popularny Fidget Spinner.
Kupiłam go za 47 koron i uważam ze warto bo poprawia to moją koncentracje.
Czy wy też macie taki ?
Mój jest z motywem galaktyki gdyż ten najbardziej mi przypadł do gustu.

Likes

Comments

Niedawno zamówiłam torebkę z Zalando która do dziś mi się bardzo podoba jednak niestety nie czuję się w niej komfortowo.
Nie jest to do końca mój styl, często mam tak że widzę coś ładnego jednak jest to ładne na innych a nie na mnie.
Więc niestety muszę ją odesłać gdyż nie pasuje ona do mnie.
Narazie jednak mam ją nadal w domu z nadzieja że coś mi się odmieni gdyż naprawdę mi się ona podoba.

Likes

Comments

Wczoraj gdy wróciłam do domu w skrzynce na listy przyszła paczka.
Nie byle jaka paczka bo była to przysyłka ze strony cocopanda.se na której zamówiłam pędzle by mieć nowy pędzel do nowego highlight.
Pędzel który chciałam nie jest sprzedawany oddzielnie więc kupiłam 4-pack z czterema pędzlami.

Likes

Comments

W końcu przyszedł! Zamówiłam go w czwartek i teraz tylko czekam na pędzel gdyż nie mam a nie chce brać starego.
Jest to kolejny do kolekcji highlight od Jeffree Star w kolorze Ice Cold.
Jeszcze go nie testowałam ale z samego patrzenia na dłoni widzę że zawiera on dużo więcej pigmentu niż ten poprzedni co może zależeć od tego że mój poprzedni highlight jest z współpracy Jeffree i jego kolegi Many Mua.

Likes

Comments

Z racji że lubię czytać, chociaż nie, ja chce czytać ale faktem jest że nie umiem przeczytać więcej niż 3 stron bez myślenia o tym że nie wygodnie siedzę, że jestem głodna bądź chce pić, po prostu nie umiem wysiedzieć w jednym miejscu i czytać bo robię się śpiąca lub znudzona i potrzebuje się poruszać ale gdy już wstanę nie chce mi się wrócić do czytania. Ale jak już pisałam chce czytać książki dlatego znalazłam perfekcyjna opcję dla mnie!
Audioksiążki to coś co mnie wkręciło.
Przesłuchałam już 3
Szwedzka youtuberka która wydała książkę o tym jak to jest gdy psychika nie czuje się za dobrze.

Kolejna książka napisana przez szwedzka blogerkę opowiada o kobiecie która ma dwójkę dzieci, własny biznes który sprawił że żyje w luksusach i męża którego już nie kocha więc decyduje się na separacje.
Kobieta nie czuje się w 100% spełniona więc pisze Bucketlist.

Trzecia książka jest na faktach i opowiada o Rosjankach które zostały oszukane i trafiły do burdelu. Coś co warto przeczytać by otworzyć oczy na brutalność ze strony innych ludzi a zwłaszcza mężczyzn.

Likes

Comments

Z racji że Aga ma termin na 18 lipca wczoraj zakupiła nowy wózek dla Elsy by dzidzia która się urodzi miała stary wózek Elsy.
Na początku była mowa o wózku dla bliźniaków gdyż Elsa nadal czasem jeździ w wózku jednak w przedszkolu Elsa nadal śpi w wózku a nie na materacu więc mimo wszystko trzeba by było ten stary zachować.
A że w sklepie była przecena na ten wózek który jest nowy jednak nie ma gondoli Aga postanowiła go kupić.

Likes

Comments

W Szwecji zakończenie liceum jest bardzo głośno obchodzone. I ja miałam tą możliwość by wczoraj cieszyć się zdaniem szkoły w szwedzkim stylu!
Głośno i z alkoholem!
Dzień zaczął się od szampańskiego śniadania. Cała klasa w swoich czapkach które są tradycja, oraz garniturze/białych sukienkach, przyszła do Bella o 07.00 rano by razem zjeść śniadanie oraz napić się szampana.
Koło 09.00 pojechaliśmy do szkoły, tam był fotograf który robił ostatnie zdjęcie klasy.
Koło 11.00 był lunch podczas którego dyrektor oraz nauczyciele mieli przemowy by się z nami pożegnać wraz podziękować za te 3 lata z nami.
Chyba nadal do mnie nie dotarło że to już koniec, już nigdy nie będę z tymi ludźmi w jednej klasie, w tej samej szkole a może nawet mieście.
O 13.00 zaczęliśmy klasowo wybiegać ze szkoły podczas gdy rodzina i znajomi czekali z prezentami i dużymi plakatami ze zdjęciem z dzieciństwa.
Każdy porobił zdjęcia i po niecałej godzinie był czas na jeżdżenie na przyczepie !!
Jeździliśmy po mieście wraz z innymi studentami około 3 godzin i wróciliśmy do szkoły skąd pojechaliśmy do domów by tam mieć spotkanie rodzinne gdzie każdy mógł znów nam pogratulować oraz coś zjeść.
No i po wszystkim o godzinie 22.00 był czas na imprezę ! Oczywiście cała klasa spotkaliśmy się u Josefin w mieszkaniu by tam każdy mógł zacząć pić.
A następnie iść do klubu na imprezę dla studentów

Likes

Comments

No i nadszedł dzień balu!
Coś niesamowitego czego nie zapomnę.
Jechaliśmy ładnym kabrioletem do budynku w którym odbył się bal.
Szliśmy po czerwonym dywanie od samochodu do drzwi budynku. Stopy bolą do dziś gdyż miałam wysokie buty jednak nie będę kłamać zdjęłam je na godzinę gdy tańczyliśmy jednak wesołym w szkło więc buty od razu wróciły na swoje miejsce.
Bal wyglądał tak że po wejściu dostaliśmy szampana i czekaliśmy aż przygotują salę, usiedliśmy na swoje miejsca, z racji że było tam ponad 5 szkół każdy siedział ze swoją szkołą. Dostaliśmy przystawkę, danie główne oraz deser. Szczerze to mi jedzenie nie smakowało ale ja jestem wybredna 😅
No a po jedzeniu, o 22.00 otworzyli bar i przyszło dwóch dość ładnych Dj-ów by rozkręcić imprezę która trwała do 01.30.

Likes

Comments