Läbi aja olen ma katsetanud mitmeid iluhooldusi ja eri sorti pikendusi. Mul on olnud juukse- ja ripsmepikendused, viimased mitmel erineval korral, aga geelküüned on kindlasti mu eelistatuim iluteenus. Hetkel käingi regulaarselt ainult pediküüris & maniküüris, juuksurit, kosmeetikut jms külastan rohkem tunde ja vajaduse järgi. Igatahes mõtlesin näidata oma viimaseid küüsi, olen nii rahuul. Päris julge valik minu kohta...te mingi what? Kaks värvi ju ainult😂 Eriti võrreldes sellega, missugused küünedisainid muidu Eestis on popid.. aga minu jaoks ikka julge, eelmised küüned olid lihtsalt mustad, enne seda hallid, enne seda hajutatud prantslane. You get the vibes.

I wanna show you guys my latest nail design, because I'm #soinlove Guys this is a bold choice for me😂 I am really a neutral nails kinda girl, so having two bright colours on my nails is a step lol. I've tried lots of beauty treatments, but gel nails are definitely my favourite. Hope you like my spring nails❤️💗

Ma olen nii õnnelik, et küüned said korda, sest täna on Miku sünnipäevapidu ja mu küüned lähevad mu riietusega kokku hahah.

I'm so happy I got them done, since today is my boyfriend's bday party and they go with my outfit lol.

Have a happy weekend friends!
🎈

Design your blog - select from dozens of ready-made templates or make your own; simply “point & click” - Click here

Likes

Comments