Tagasi reisimast, mis on minu jaoks alati natuke raske. Reisimine on mu lemmik lemmik tegevus maailmas, reisidel ma olen kõige õnnelikum mina. Seekord jäin kohe kodus haigeks ka. No ikka korralik low. Suvi on minu aastaaeg ja selle nimel ma elan ja tiksun siis.
Reis oligi super, aga ilmselgelt kurnav + ebatervislik, oma õigete toitumisharjumuste juures on küll hea olla. Ja Maikiga koos, kes on no niii armas.
Jõudsime koju keskööl vastu pühapäeva, puhkasime see viimane päev niisama, vaatasime Eesti laulu ja käisime kinos. Vaatasime Linda soovitatud I, Tonya’t ja ma annan nüüd soovituse omakorda edasi siis, mega film!! Teised päevad olen lihtsalt tööl käinud ja õhtul geordiet vaadanud ja raamatut lugenud. Üritasin puhata ja nüüd, haigusest hoolimata, tunnen et olen saanud vaikselt oma flow’sse tagasi. Täna on mul mõnusad kino ja dinneri plaanid sõpradega, enne seda ripsmed ja käin päevitamas ka. Homme lähen augustama ennast (a girl’s gotta have hobbies), reedel peole, laupäeval nagunii kõik peol...ja pühapäev taastav brunch sõbranjega. Endal ka piinlik kassida, elu nagu ma ei tea mida☺️
Reisist tuleb loomulikult eraldi postitus. Oli lihtsalt tuju midagi..tavalist jagada.

Minu lemmik Barca pildid

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - Click here

Likes

Comments

Päevad läbi ma mõtlen mingisuguseid imelikke asju. Eile me käisime 50 varjundit vaatamas, käisime Ale coq sviidis ja kuna ma umbes aasta eest kirjutasin, et see tuleks ära remontida, siis ma reaalselt tunnen nagu see tehtigi minu jaoks haha. Ma olin nii excited, ja õnneks on uus sviit mega lahe. Ilus ja uus. Toolid saab lebosse lasta, on oma lauakesed, palju ruumi ja saab saali tellida. Soovitan..ja film tundus ka selle võrra parem😄

Üks päev ma mõtlesin, et kui ma oleks olnud teen mom, siis mul oleks praegu 10 aastane laps.

Ma avastasin ka sõna “ajalugu”. Ma pole kunagi sellest sõnast kui liitsõnast mõelnud, aga ajalugu ongi aja....lugu. Ma ajan ennast ka praegu naerma, aga sellest hoolimata panen neid sõnu siin kirja😄

Millegi pärast olen palju mõelnud ka selle peale, kui erinevalt mõtlevad mehed ja naised. Mehed mõtlevad kõik olukorrad enda kasuks. Kui annad mehele korvi, ta ei mõtle mis tal viga on, ta mõtleb “ju siis ta pole oma eksist üle saanud” või “ta ei julge tunnistada, et tahab mind ikka” ..näited elust enesest😂 ja tegelikult päris hea coping mechanism ju. Naistel vaja ka rohkem enesearmastust, isegi kui see on naeruväärne ja kohati tobe, siis naeruväärsem ikka pole kui igas olukorras ennast süüdistada.

Homme me lähme reisile☺️ lähme Vahemere kruiisile. See postitus tundub nii random aga keegi siin kommenteeris, et võiks “mind tundma õppida” ja ma mingit tag’i praegu täita ei taha.
Mis on teie nädalavahetuse plaanid ja kas te arvate nüüd, et ma olen nii lamp? Või mida imelikku teie peas toimub?😄

Sama suva pildid ka lõppu..

Likes

Comments

Kaks viimast raamatut, mis läbi lugesin. Esimene neist, Mihkel Raua “Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda” oli minu jaoks selline..meh. Ei jäänud midagi väga sellest raamatust meelde või kummitama, ei olnud ka põnev, mida eneseabi raamat muidugi olema ei peagi😄 aga läbi ikkagi lugesin, selline lihtne ajaviite lugemine, huvitavamad kohad olid ikkagi need, kus Raud oma elust mingisuguseid episoode kirjeldas, nii et ma ootan nüüd hoopis “Musta pori näkku 2”
Louise O’Neill’i “Only ever yours” meeldis mulle väga. Ostsin selle raamatu tegelikult ammu, aga ma kuidagi ei suutnud sellega soonele saada ja siis jäi kuhugi tolmu koguma. Nüüd siis! Sain sellest algusest üle ja oi ma olin nii selles raamatus sees. Väga ootamatute pööretega ja mulle üldse meeldib selline tüdrukute teema. Veits triggering kui oled perfektsionist või on toitumisega mingi teema, vähemalt mulle oli😄 Huvitav lugemine ka selles mõttes, et see raamatu sisu on hästi šovinistlik, provotseeriv veits.. #timesup #metoo mitte nii väga haha
Väike raamatunipp on selliseid raamatuid inglise keeles lugeda, tõlkekirjandus on alati kallim!
Kuidas selline postitus meeldis ? Huvitab?
Jutustamiseni,

Likes

Comments

Veetsime nädalavahetuse Otepää külje all minu maakodus. Minu jaoks koht, kus alati saan puhata ja aja maha võtta, akud laetud ühesõnaga☺️ mõlemad õhtud käisime saunas, lugesin oma raamatut, laupäeval käisime Tartus ja õhtul Pühajärve spa-s söömas. Naljakas oli see, et nägime Tartus tuttavaid nägusid ja Otepääl saime ka korra Lindaga kokku, kes oli just sama nv sinna puhkama sõitnud. Cool😄

@Krempel
Kus pakutakse päev läbi hommikusööki ehk mu lemmik menüü. Ja kohevaid ameerika pannkooke!!! Krempel Tallinnasse ka pliis

Vana hea Pühajärve spa pubi. Ma sõin täiega üle ja ägisesin pärast terve õhtu😒

Nii mõnus ikka, ausalt öeldes tahaks juba tagasi!
Jutustamiseni

Likes

Comments

Likes

Comments

Meil oli nii tore aastavahetus! Võtsime ohjad enda kätte, kutsusime sõbrad kõik külla ja pidutsesime korralikult. Meil oli nii äge fotosein (aitäh Hannele!), diskokuul, palju süüa-juua ning panin kokku ka väikse viktoriini 2017 kohta. Tõesti nii nii tore oli oma kõige kõigematega uut aastat vastu võtta, eriti nendega, keda nii tihti näha ei saa!

Likes

Comments

Hetkel olen nii motiveeritud kõige osas, mis puudutab trenni tegemist ja tervislikku toitumist. Eriti peale eelmist nädalat, kus mõned päevad haige olin, kena meeldetuletus taaskord oma tervist hinnata. See motivatsioon pole minul seotud aasta vahetumisega, nimelt lubasin kõik need kehakaalu/trenni teemad eelmise aasta alguses ära ja ma hoidsin neist terve aasta kinni☺️ kui midagi lubada, siis lihtsalt jätkata ja iga päev paremuse poole püüelda. Minu jaoks see tähendab siis - toitumist saan parandada kindlasti, teiseks lisada oma trennirutiini rohkem rühmatrenne, käia rohkem nädalavahetustel trennis ning kindlasti osaleda ka sel aastal mõnel rahvaspordi üritusel. Mind motiveerib hetkel veebruari kuus ees ootav reis, kus tahaks end hästi tunda. Ja peale seda juba suvi.☺️
Jagage enda health goal’e ka, nii huvitav oleks lugeda...

Kodune pühapäeva brunch

Minu motivatsioon

Likes

Comments

Kas tegid sel aastal midagi esimest korda?

Jah! Ma pole seda tüüpi inimene, kes kardaks uusi asju proovida ja ma teen kogu aeg midagi esimest korda. Aastal 2017 reisisin ma esimest korda Londonisse ja Tel Avivi, käisin esimest korda sõbrannaga kahekesi kruiisil, sain esimese microdermal piercingu, lõpetasin ülikooli, olin blond.. jne jne. Ütleks isegi, et uute asjade proovimine oli sel aastal väga aktuaalne, aga väga isiklikke asju siia kirja panema ei hakka :-)

Milline on su 2017 olnud?

Turbulentne, segadusseajav, frustreeriv, põnev, lõbus, huvitav, kiire, uskumatu
Minu year of like..realizing stuff 😂

Kas armusid sel aastal?

Klassikalises mõttes ei

Milline kuupäev aastast 2017 ei unune iial?

Ilmselt kooli lõpetamine ja mu üllatus sünnipäevapidu ja üks kurb sündmus kahjuks samuti. Aga technically mitte ükski, sest ma täpseid kuupäevi enam küll ei mäleta 😂

Suurim edasiminek möödunud aastal?

Eks ikka ülikooli lõpetamine, nii õnnelik, et see peatükk sai ilusasti lõpetatud ja lukku pandud. Regulaarselt trenni tegemine ka.

Parim ost?

LV alma bb, see ost sel hetkel sümboliseeris mulle nii palju.

Mille peale kulus kõige rohkem raha?

Reisid, riided, toit...

Kas miski tegi sind väga õnnelikuks?

Jah! Kõik reisid. Uued sõbrad ja vanad sõbrad. Imeline suvi. Kooli lõpetamine ja mu üllatuspidu ja nüüd jõulud.

Aasta laulud?

Erootikapood haha, G-Eazy - Him & I, Laleh - Bara få va mig själv, Paperi T - sä jätät jäljen & hkeem - fy faen .. puhtalt spotify stats aga true ka.


Kellega oled kõige rohkem aega veetnud?

Miku ja Maikiga, Johannaga enne kui ta ära kolis, aga me näeme juba homme (omg!!), meie ühiste sõpradega ja muidugi enda sõpradega (Hannele, Erik jnejne, you know who you are!), oma venna ja perega ja muidugi töökaaslastega haha.


Kas oled aastal 2017 olnud suhtes?

Jah ja tähistasime koos juba 5 aastat, omg😄

Aasta 2017 reisid?

London, Iisrael, Taani, Rootsi, Lõuna Prantsusmaa, Taani jälle ja paar Helsingi trippi.

Midagi, millest tundsid aastal 2017 puudust ja mida ootad aastal 2018?

Tuhat korda jah, aga see on seotud peamiselt mu töökoha ja karjääriga, nii et täpsemalt ei saa kahjuks kirjutada.

Eraelus tahan 2018 olla enesekindlam ja keskenduda rohkem enda vajadustele ja mitte muretseda esimesena, kas teised on õnnelikud, vaid vaadata enne, kas mina ise üldse saan mõnest olukorrast midagi. Raske seletada.

Kuidas tähistasid oma sünnipäeva?

Üllatussünnipäevapeoga ja ka Nizzas käisime mu sünnipäeval väljas.

Kas miski oleks saanud su aasta paremaks teha?

Kindlasti haha, polnud ideaalne aasta kaugeltki. Aga lühike vastus: mina ise, sest kõik on mu enda kätes ju..

Keda sa igatsesid?

Oma venda, Johannat ja Mikku & Maikit igatsen ka ebanormaalselt palju, kui ma pole nendega koos. Näiteks enne tööreisi ma nutsin (ise ka naersin samal ajal😄), pole kunagi tundnud nii suurt armastust ja ausalt öeldes ajab see mulle vahel isegi hirmu peale. Norm tüdruk 123.

Parimad uued tutvused?

Erik, Linda, Egle, A

Midagi, mis tahad uuele aastale vastu minnes endale öelda?

Ole positiivsem, mõtle suurele pildile ja ära lase ennast väikestest asjadest häirida, tööta oma eesmärkide nimel, sea oma heaolu esikohale ja jää endale kindlaks, tea oma väärtust.


Head vana aasta lõppu soovides

Likes

Comments

Iphone X
Uut telefoni ma absoluutselt ei oodanud, jõuluvana ikka oskab üllatada ;) ma olen absoluutselt halvim telefonide hoidja, alati puruks ekraaniga, nii et käisin eile ostsin kohe kaane. Ma üldse ei raatsi seda telefoni kasutada, juust telefon on rohkem minu teema😂

Likes

Comments

Mõtlesin, et veidi lugemist võib ju teile pühade ajal ka ära kuluda.☺️ Kui on üldse kellelgi aega siia ära eksida. Loodan, et kõigil on rahulikud ja toredad pühad.
Mul on hetkel aega, sest M läks appi kolima ja me Maikiga taastume eilsest jõuluõhtust. Maiki on nii väsinud haha.

Eile alustasin hommikut kohe kokkamisega, nimelt võtsin enda peale magustoidu, risalamande’i valmistamise. Peale seda pakkisin kõik kingitused, vaatasime Jumanjit, sättisime end valmis ja suundusime surnuaeda. Surnuaed oli tulesid ja rahvast täis, südantsoojendav!

Eilse jõuluõhtu veetsime üle kahe aasta minu perega. Ma olen harjunud taani jõululaua ja traditsioonidega, selles mõttes on see minu jaoks “õige jõul”. Jõulud on ikka nii eriline aeg...ja see jõulutunne puges eile ikka sügavale sisse. Ma ei hakkagi jõuluõhtut siin ümber kirjutama, aga mis peamine sain aega veeta oma kalli perega. See ei ole tavaline meie jaoks, et me üldse samal ajal kõik ühes riigis oleme.😄

Tänulik oma perele alati ilusate jõulude eest ja ka oma elukaaslasele❤️ Ja täna on meil jälle jõuluõhtu..hashtag blessed😄

Jutustamiseni 

Likes

Comments