Kilka Sekind Przerwy? hm jak to interpretować😯 dla mnie to był bardzo potrzebny czas.. Czas na przemyślenia oraz chwilę oddechu...

Jak do tego doszło? 🙄
Niestety nie układało się już od dłuższego czasu między nami.. kłótnie o byle co😣 brak wyrozumiałości.. coraz więcej pretensji do siebie i w końcu musiał nadejść ten dzień.. Dzień który bardzo dobrze pamiętam.. Dzień w którym musiałam postanowić STOP!! Ja tak dłużej nie chce żyć i wyszłam.. Wyszłam z myślą że raz na zawsze..

Oczywiście pierwsze dni były terrorem 😥 czym strasznym.. myśli co robi , gdzie jest, czy jest z kimś teraz.. najgorszą myślą było to czy jest z kimś kto sprawia że jest szczęśliwy ( Egoistyczne ?)wiem..

z każdym dniem wydawało się być lepiej.. powrót do znajomych , wyjście na miasto ,brak zakazów oraz strachu że jemu się to nie spodoba..

Z każdym dniem pojawiało się więcej uśmiechu, Hm ale co z tego że był uśmiech.. to nie był uśmiech wywołany jego osobą i to chyba było najgorsze.. Ale tak ! potrzebowałam tego ,chwili przerwy i przemyślenia..

Zawsze było dobrze do pewnego momentu 🤔
moment ten zawsze kończył się wraz z zachodem słońca, w chwili gdy zawsze był.. samotny wieczór to coś czego nie miałam przez ostatnie dwa lata i wcale mi to nie przeszkadzało że zawsze był obok.

kolejny dzień.. Byłam pewna że ten dzień nie będzie niczym szczególnym..😊 myliłam się🤗

dzień w którym postanowiłam i zadzwoniłam.. Tego nie zapomnę NIGDY 😲
najdłuższe oczekiwanie na odebranie telefonu.. Każdy sygnał był jak kolejny zawał serca.. 1.. 2 .. aż w końcu.. odebrał jego głos oraz zdziwienie kto znajduje się oo drugiej stronie słuchawki.. serce biło jak szalone a oddech?miałam wrażenie że słychać na drugim końcu Polski..

Nie była to krótka rozmowa oraz miła rozmowa.. wytykanie błędów oraz oskarżenia.. rozmowa ta skłoniła nas do spotkania i wyjaśnienia sobie wszystkiego raz na zawsze i zapomnienie o sobie..
Jechałam tam z myślami że dobrze wszystko sobie wyjaśnić i rozstać się w zgodzie ☺

Rozmowa również nie należała do miłych w pierwszym momencie 😥😥 po chwili chyba oboje zrozumieliśmy jak bardzo jesteśmy dla sobie ważni.. Czas bez sobie dał mam tak wiele do myślenia..

Był to czas nam bardzo potrzebny, patrząc ma to z biegiem czasu widzę że dzięki temu wiemy jak by wyglądało żeby bez siebie nawzajem i niestety to życie nie było by takie jak powinno..

warto czasem odpuścić i przemyśleć sobie co w życiu jest ważne! ☺

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Marzenia.. Życie.. Codzienność..

Czym są marzenia w tym szarym świecie?
Chyba każdy z nas jako dziecko miał swój idealny świat dorosłości.. Niestety duży procent ludzi przekonało się że dorosłość wcale nie jest jak w marzeniach.. Praca.. obowiązki.. I wiele innych ciężkich spraw.

Chyba każdy by chciał idealna praca (oczywiście dobrze płatna!) idealnego partnera życiowego i oczywiście duży piękny dom z widokiem na góry czy inny krajobraz😏😏
Niestety nie każdemu udaje się mieć pracę marzeń oraz partnera w którym ma się oparcie a dom z marzeń to 25m2 kawalerka z widokiem na budowę nowego centrum handlowego..

Jak sprawić  by z uśmiechem szło się do pracy a wracając do domu było szczęśliwym że w końcu przytuli się ukochaną osobę... Nie zawsze życie tyczy się naszym wyobrażeniem ,czasem do pracy idzie się z przymusu a do domu wcale nie chce się wracać by nie znosić zaś tych samych humorków partnera.. Co wtedy ? nic po prostu nie wracasz prosto do domu tylko robisz wszystko by być w nim jak najpóźniej.. Ale hola hola !! Po co Ci takie życie ? Życie które wcale  nie jest satysfakcjonujące i partner którego tak naprawdę nie kochasz.. Jesteś z nią/nim bo ? no właśnie bo co ..!

Chyba najwyższa pora zacząć żyć jak wtedy gdy marzyliśmy o dorosłym życiu.

Jak żyć by pod koniec tego wszystkiego nie było się złym że to jednak nie było to życie które chciało się mieć..

Czas zadać sobie pytanie czy to co nas otacza to jest to co nas uszczęśliwia 😏😏

Mam nadziej że każdy w pewnym momencie usiądzie wygodnie w fotelu ustawionym na tarasie swojego domu i pomyśli! " Moje życie było takie jak w moich marzeniach !"

Likes

Comments

Dziś niestety mam ciężki temat do poruszenia.. temat tabu o którym mówi się dziś nagminnie..

Zdrada ? czym jest zdrada?
sex ? pocałunek ? czy potajemne spotkania.. coraz więcej osób zdradza i jest  zdradzanym..
Co w chwili gdy się dowiadujemy że jest się zdradzanym? Co robić? jak się zachować? odejść I zacząć żyć na nowo? Czy może wybaczyć i mieć nadzieję na poprawę z drugiej strony 😏
Sama osobiście nie wiem jak bym się zachowała.. zawsze myślałam i mówiłam że nie potrafiłabym wybaczyć ,ale niestety nie wiem jak by było w praktyce. Wiele razy w życiu słyszałam słowa" wybaczyłam jemu/jej bo.. " no właśnie bo ? czy jest jakiekolwiek wytłumaczenie dla takiego zachowania. Wydaje mi i sądzę że jeśli tak naprawdę kocha się druga osobę to nigdy nie posunie do takiego czynu. Bo gdy w życiu i związku coś nie gra to trzeba rozmawiać i powiedzieć co leży na sercu 😞

Jak żyć ze świadomością że zostało się zdradzanym?
najgorsze jest w momencie gdy za zdradę drugiej osoby obwinaimay samych sobie i sądzimy że to wszystko nasza wina.. Że gdybyśmy lepiej traktowali druga osobę może by do tego nie doszło.. 😐
Jak ponownie zaufać? i nie bać się o kolejną zdradę.. Jak zacząć funkcjonować jak przed ? dużo pytan na które tak mało odpowiedzi.. niestety każdy kto nigdy nie przeżył zdrady nie odpowie na te pytania zgodnie z prawdą , ponieważ gdy dochodzi do takiej sytuacji wszyscy zachowujemy się inaczej..

przechodząc do sedna sprawy chciałabym opowiedziec pewna historię.. Niestety w ostatnim czasie dowiedziałam się ze osobą z mojego otoczenia.. Będąca przykładem faceta oraz idealnego męża,wcale nie jest taka idealna.. Niestety znam osobę zdradzana oraz zdrajce.. I Co zrobić w takim momencie  ? powiedzieć jej że wcale nie wyjeżdża na wyjazdy służbowe.. Czy nie wtrącać się i nic nie mówić  😞😞
znajduje się w kropce i naprawdę nie wiem jak rozwiązać tą sytuację tak by szkody były jak najmniejsze 😑
Miłego wieczoru

Likes

Comments

hejka..  Cześć i czołem ☺
w końcu nadszedł dzień że postanowiłam założyć bloga.. Co mnie skłoniło ? sama nie wiem może to że od zawsze chciałam prowadzić bloga Ale nigdy NIE POTRAFIŁAM  się do tego zabrać,ale jest dobrze założyłam go i będę tu na pewno często;)

Likes

Comments