Header

Hej. Pewnie większość z Was, która tutaj weszła już mnie zna z bloga www.nessperfection.blogspot.com. Od dzisiaj oficjalnie przenoszę się na platformę nouw. Dlaczego? Dlatego, że zostałam poproszona o zostanie blogerką tej platformy, a wydaje mi się to bardzo ciekawym doświadczeniem. Znacznie ciekawszym niż na bloggerze, którego sama kiedyś wybrałam. Oczywiście tamtego bloga nie usuwam, będzie sobie wisiał. Ta strona, będzie kontynuuacją tamtej. Wszystkie starsze posty także tutaj importowałam.
Jeśli ktoś jeszcze mnie nie zna, to witam serdecznie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej! :)

INSTAGRAM LAAAUURKAA
FACEBOOK NESSPERFECTION


Nie przedłużając..
Mam dla Was dzisiaj stylizację z bardzo modną w tym sezonie rzeczą. Mianowicie - ponczo. Zdecydowałam się na jego zakup głownie dlatego, że jestem okropnym zmarzluchem! A przy obecnych mrozach co chwilę się w nie zawijam! Jest bardzo praktyczne i ciepłe. Sprawdzi się także doskonale wiosną i jesienią, gdy narzucimy je na skórzaną kurtkę.
Do tego ubrałam kontrastującą białą bluzkę na długi rękaw, bordowe spodnie aby ożywić całą stylizację i czarne, skórzane botki na obcasie. Łapcie zdjęcia Kochani!ponczo - New Yorker
bluzka - Sinsay
spodnie - Bsk
buty - CCC

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

  • 762 Czytelników

Likes

Comments