Siemanko
To mój pierwszy raz kiedy założyłem i napisałem coś na Blogu. Zdjęcia i posty wrzucane tutaj nie bedą robione przez profesjonalistę tylko przeze mnie czyli amatora.
Będzie to blog o tematyce:

Muzycznej -> od razu mowie, nie jestem żadnym artystą, producentem muzycznym w ogóle nie mam nic wspólnego z muzyką poza tym ze jest to bardzo ważny element w moim życiu bez którego było by mi cieżko prosperować. Nie jestem ograniczony do jednego gatunku muzycznego, można wejść do mnie na kanał na YouTube sprawdzić i przesłuchać co lubię :)

Warszawskich wycieczek rowerowych
->
Zawodowym rowerzystą nie jestem z niewiadomo jakim wyposażeniem i stażem, przewodnikiem turystycznym tez nie ale kocham to robić w połączeniu z muzyką sprawia mi to ogromną przyjemność. Będę wrzucał zdjęcia z każdej przejażdżki z różnych miejsc w Warszawie.

Nie bede się rozpisywał i opisywał każdego dnia mojego życia pod zdjęciem lejąc wodę jak sławni Blogerzy, pisał o motywacji bo taki nie jestem. Będę dodawał zdjęcia i krótki komentarz z dokładną lokalizacją aby każdy kto obserwuje i czyta tego bloga mógł też zwiedzić piękne miejsca naszej Kochanej Warszawy

Mam dosyć luźne podejście do życia wiec złe komentarze, pisanie ze to beznadziejny i nudny blog nie zrażą mnie do tego :)
Dziękuje :)

Likes

Comments