Header

Nigdy nie sądziłam, że przekonam się do garniturów. Od zawsze kojarzyły mi się tylko z moją mama, która jako księgowa zawsze do pracy wybierała eleganckie, stonowane ubrania, wielokrotnie były to właśnie garnitury w odcieniach szarości, brązu i oczywiście czerni. Tego lata jednak coś się zmieniło, urzekł mnie przepiękny błękitny garnitur. Chwilę po nim stałam się szczęśliwą posiadaczką kolejnego, dokładnie takiego samego zestawu, tym razem w czerwieni. Żakiet Maybelle i spodnie Saara firmy Aggi, której ubrania zajmują coraz większą część mojej garderoby. Całość uzupełniona klasycznymi szpilkami Kazar i bieliźnianą bluzeczką Stradivarius.

Lubicie takie eleganckie zestawy? Dla mnie to fajna odmiana od codziennych, często sportowych stylizacji, aby poczuć się elegancko, kobieco i z klasą.

fot. Dawid Błaszczak

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Czarne body PLNY LALA znane jest pewnie wielu z Was. Osobiście mega je uwielbiam, jest wygodne, bawełniane ale nie jest nudne! Wszystko za sprawą efektownych haftów zarówno na szyi, jak i klatce piersiowej. A skoro już o haftach mowa, co powiecie na słodką bomberkę polskiej marki Project Mess ?

fot. Dawid Błaszczak

Likes

Comments

Nigdy nie marzyłam o tym, aby zostać "blogerką" . Właściwie to nadal o tym nie marzę, a fakt, że właśnie bloga założyłam w moim mniemaniu w żaden sposób przysłowiową "blogerką" mnie nie czyni. Nie wyróżniam się niczym z tłumu, nie kreuje żadnych trendów, nie jestem znawczynią światowej mody, podróżniczką, czy zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu życia mogącą podzielić się cennymi radami.

Pomimo tego wszystkiego zawsze w jakiś sposób lubiłam się uzewnętrzniać. Lubię dzielić się wieloma rzeczami, wieloma aspektami mojego życia. Począwszy od ulubionych ubrań, kosmetyków, czy też miejsc. Pisząc miejsc mam na myśli zarówno miejsca w których dbam o siebie, jak i te w których mogę dobrze zjeść, ale przede wszystkim miejsca jako te, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci, czyli podróże.

Jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że nie pokazałam zbyt wielu rzeczy, które chciałam pokazać, lub pokazałam je niedostatecznie dobrze, w zbyt małej skali. Uświadomiłam sobie, że czas ucieka, a ja zamiast zatrzymać go i uporządkować wspomnienia nie robię nic i najwyższy czas to zmienić.

Na samym początku cofnę się pewnie do wielu rzeczy. Do kilku podróży, stylizacji czy sesji zdjęciowych, ale chcę, aby wszystko znalazło się tutaj uporządkowane w jednym miejscu, w moim miejscu, do którego śledzenia serdecznie Was zachęcam i zapraszam :)

Likes

Comments