Pierwszy wpis o mojej totalnej wpadce jaką są pędzle.

Potrafię spędzić godziny na yt oglądając filmiki na temat podkładów, korektorów, rozświetlaczy ale nigdy nie zagłębiałam się w temat, jakim są pędzle do makijażu.

Filmiki te były dla mnie na ogół nudne i nie wnoszące nic nowego. Było dla mnie jasne, skoro jestem początkująca po co mi drogie, profesjonalne pędzle, jakimi są hakuro czy zoeva?? Szukałam zwykłego nie drogiego zestawu podstawowych pędzli.

Przypadkiem natrafiłam na zestaw pędzli Naked 3 Urban decay za niecałe 40zł. Były dostępne tylko na allgero albo od osób prywatnych za podobną cenę. Opakowanie-przecudowne, wyglądały tak profesjonalnie, aż 12 sztuk tak pięknych pędzli za takie małe pieniądze? Bez żadnej wiedzy i bez zastanowienia zamówiłam je :)

To co dotarło do mnie po około miesiącu (oczywiście z Chin czego byłam świadoma) okazało się totalną porażką. Owszem były śliczne ale śmierdziało na kilometr! Już nie mówiąc o tym, że pudełeczko było uszkodzone.

Pierwsze wrażenie było okropne, wzięłam się za testowanie. Pędzle w ogóle nie nabierały kosmetyku, gdy używałam pędzla do broznera robiły się okropne plamy na twarzy ,a pędzel do korektora nie rozprowadzał go.

Po pewnym czasie dowiedziałam się, że nie ma czegoś takiego jak pędzle Naked3, po prostu ta firma nawet nie wypuściła pędzli, niestety do tej pory wiele osób nabiera się na to i zamawia je.

Przejdźmy do sedna, pędzle dla osób początkujących.

Jeżeli jesteście początkujące nie potrzebne są wam zestawy pędzli! Kupcie pojedynczo te, które są wam najbardziej potrzebne, warto zainwestować w pędzle! Ja niestety tego nie zrobiłam dlatego uczcie się na moich błędach. 

Mi na sam początek były potrzebne:

-pędzel do ​bronzera.

-pędzel do korektora.

-pędzel do eyelinera/brwi.

Najbardziej polecane są pędzle z hakuro, które możecie dostać pojedynczo jak i w zestawie :)

Ja ostatecznie zamówiłam zestaw ze sleeka za 40zł. Na pewno pojawi sie o nich recenzja.

Likes

Comments

Hej dziewczyny!

Od jakiegoś czasu zaczęłam się zagłębiać w 'świat' kosmetyków.

Testuję wiele nowości polecanych przez znane youtuberki, dużo oglądam i czytam na ten temat.

Moja kosmetyczka wciąż się powieksza. Chciałabym dzielić się z wami moją inspiracją jaką są kosmetyki!

Uwielbiam zaopatrzać się w nowe cudeńka, mogłabym powiedzieć,że jestem wręcz uzależniona :)

Zakładam tego bloga głownie dla osób początkujących, które chciałyby zacząć testować z makijażem, będę robiła recenzje na temat kosmetyków, które warto mieć w swojej kosmetyczce ale również o wpadkach jakie zaliczyłam przez ten czas.

Będę testowała drogie, polecane kosmetyki ale też ich tańsze zamienniki.

Oglądając filmiki na yt możemy dowiedzieć się dużo, jednak zawsze pozostają jakieś wątpliwości, ja będę się starała odpowiadać na każde z waszych (mam nadzieję, że będę miała chociażby małe gronko odbiorców) pytań i wątpliwośći.

Dla osób, które lubią czytać i znać dokładne nformacje,a  nawet najmniejsze szczególiki  ten blog będzie idealny!

Serdecznie zapraszam!

Likes

Comments