Przyszedł czas na nowy wpis. Przyznaję się - nie wiem nawet jak zacząć, jakich użyć słów, aby co nieco Wam opowiedzieć.

Może zacznę od początku, a mianowicie chciałam Wam opowiedzieć o mojej "empatii", która jest nieco przerażająca. Naprawdę. Oglądając durne, ckliwe filmy coś we mnie pęka. Mogę usiąść i płakać, mam wrażenie jakbym sama uczestniczyła w tych zdarzeniach i odczuwała uczucia (oczywiście - niestety te złe!) bohaterów. Przerażające. Bo ile można, hm? Niedługo wypłaczę wszystkie łzy jakkolwiek to brzmi! Po ciąży mój charakter odwrócił się o 360 stopni! Powiedzcie, że nie jestem sama i nie tylko mnie zmieniła ciąża? (W pewnym sensie). Może ktoś jeszcze ze mną po marudzi? Halo! :c

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Witam! To znowu my. Niestety z poprzednim blogiem nie wyszło nam tak jakbyśmy chciały - brak chęci, brak czasu, brak weny. Mam jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej, to jest nasze podejście NUMER DWA.

Przecież każda mama potrzebuje swojego miejsca, w którym będzie mogła wyrzucić swoją złość, swój żal, a także miejsca, w którym będzie mogła opowiadać o najlepszych chwilach w życiu!

Nie gwarantuję, że będę tu gościć codziennie, nie jestem nawet pewna czy przy następnym poście uda mi się skleić słowa w jedną całość, ale obiecuję, że będę się starać!

Póki co czas skończyć wywód, szerokości!

Likes

Comments