5 najciekawszych pomysłów na dekoracje świąteczne

Jako że uwielbiam rzeczy #handmade i okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami postanowiłam połączyć te dwa fakty i dziś przychodzę do Was z postem na temat dekoracji świątecznych... ZAPRASZAM!

1. Wieńce świąteczne na drzwi...

Niektórzy z braku czasu, zdolności plastycznych albo po prostu Ci, którym nie chce się taplać w brokacie i kleju, postanawiają kupić wieniec w na pierwszym lepszym stoisku w centrum handlowym.

Jednak jeśli masz czas i chęci poświęcić troszkę (cały dzień :D) czasu na wykazanie się swoją kreatywnością i przygotujesz go sam/a, będzie błyszczał jeszcze bardziej niż kupiony :D


2. Serwetka choinka...

Nie potrzeba dużo czasu ani specjalnych umiejętności aby ze zwykłej serwetki uczynić coś co z pewnością pozytywnie zaskoczy gości.

3. Choinka z gałęzi...

Twoje mieszkanie/pokój jest za mały? To nic! Nie musisz wcale rezygnować z choinki, a co najlepsze MOŻESZ JĄ WYKONAĆ WŁASNORĘCZNIE!

Ten innowacyjny sposób od razu wprowadzi świąteczny klimat

Potrzebujesz:

- gałęzie

- sznur

- klej

- gwoździe

- dekoracje

4. Patent na stare sanki...

Jeśli po twojej piwnicy walają się stare sanki nie oznacza to, że nie można ich ponownie wykorzystać ;)

Potrzebujesz:

- białą farbę

- klej

- sznurek

- dekoracje świąteczne

- lampki

5. Bombki choinkowe-kartonowe...

W ostatniej chwili stroisz choinkę i nie możesz znaleźć bombek? Poniżej przedstawiam ciekawy, innowacyjny i bardzo prosty sposób aby zaradzić "gołej" choince. Oto sposób na bombki, które przygotujesz od zaraz

Potrzebujesz:

- karton

- wstążki

- farby/mazaki

- klej

- nożyczki


Polubienia

Komentarze