Znakomity młody zawodnik Erling Haaland

Borussia Dortmund w Bundeslidze to znany klub ze szkolenia wybitnych zawodników. Chociaż w ostatnich 6 rundach drużyna odniosła tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki, nie mogło to powstrzymać wybitnych występów młodych graczy w Stroje Piłkarskie.

Zespół, który zasługuje na uwagę wszystkich, to występ Erlinga Haalanda i Jadona Sancho. Borussia Dortmund przywitała Schalke 04 w 22. rundzie Bundesligi. W rezultacie Borussia Dortmund pokonała Schalke 04 4-0. Erling Haaland, który miał na sobie Koszulka Borussia Dortmund, strzelił w tym meczu 2 bramki i spisał się bardzo dobrze. Do tej pory w tym sezonie zagrał 25 razy dla Borussii Dortmund, strzelając łącznie 27 bramek. Powodem, który zainspirował wybitny występ Erlinga Haalanda, jest to, że ma nadzieję, że będzie kontynuował grę w Lidze Mistrzów w nowym sezonie.

Skład zawodników Borussii Dortmund można uznać za stosunkowo młody, zwłaszcza dwie doskonałe kombinacje ofensywne Erlinga Haalanda i Jadona Sancho, które odgrywają ważną rolę w grze. Przy tak znakomitym występie Borussia Dortmund może nadal zatrzymać Erlinga Haalanda?

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe

Likes

Comments