Wyjątkowe w tym sezonie

W szczególnych okolicznościach tego roku pięć głównych lig tego sezonu oficjalnie dobiegło końca. Oprócz ligi Ligue 1, mimo że rewanże pozostałych czterech głównych lig są krótkie, są one również wystarczająco ekscytujące w tym specjalnym sezonie.

Po 30 latach oczekiwania, pod okiem trenera Kloppa, Liverpool w końcu zdobył pierwsze w tym roku trofeum mistrzostw Premier League w historii drużyny. Ubrani w Koszulka Liverpool nie dawali swoim przeciwnikom zbyt wielu okazji, aby zapewnić sobie mistrzostwo siedem rund wcześniej. Real Madryt w La Liga nie ma przewagi Liverpoolu w Premier League prowadząc przez całą klasyfikację. Ze względu na wewnętrzne konflikty drużyny Barcelony przewaga rewanżu stopniowo zanikała. Real Madryt ścigał się przez całą drogę i ostatecznie zdobył mistrzostwo.

W porównaniu z mistrzami Premier League i La Liga, Serie A, Ligue 1 i Bundesliga nadal utrzymują własne zasady. To Juventus, FC Bayern Monachium i Paris Saint-Germain zdobyły swoje tytuły mistrzowskie. Drużyny, które ponownie założyły Stroje Piłkarskie, również spędziły krótki i dramatyczny sezon.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe

Likes

Comments