Utalentowany trener Jürgen Klopp

Jego asystent trenera skomentował go w ten sposób, mówiąc, że ma bardzo inteligentny mózg i myśli o problemach inaczej niż inne. Jest także niesamowitym trenerem i codziennie ma zaskakujące pomysły. On jest Jürgen Klopp.

Jürgen Klopp jest teraz trenerem Liverpoolu, trenerem, który prowadzi zespół do czynienia cudów. W ciągu dziesięcioleci od stworzenia Premier League Liverpool nigdy nie zdobył mistrzostwa. Jednak to lato zostanie odwrócone. Jürgen Klopp prowadził zawodników w Koszulka Liverpool w tegorocznej lidze, pokonując wszystkie drużyny, które przyszły na pojedynek. Gdyby nie opóźnienie tegorocznej epidemii, fani Liverpoolu świętowali swój pierwszy tytuł w Premier League. Jürgen Klopp nie tylko uczy w Liverpoolu.

Wiele dużych drużyn w Bundeslidze rekrutowało kiedyś Jürgena Kloppa. Wśród nich był FC Bayern Monachium, ale FC Bayern Monachium go nie wybrał, a następnie przybył do Borussii Dortmund. Pod jego pasem zawodnik w Koszulka Borussia Dortmund pokonał FC Bayern Monachium w pierwszym meczu i wygrał Puchar Niemiec. I tym razem mistrzowie Premier League wreszcie pozwolili Liverpoolowi spełnić jego życzenie.

Likes

Comments