Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku przez dwa kolejne lata

Robert Lewandowski jest znakomitym napastnikiem Bayernu Monachium. W zeszłym sezonie strzelił 41 goli i zdobył Złoty But Bundesligi. Drużyna, w której grał, z powodzeniem obroniła mistrzostwo i po raz kolejny zdobyła trofeum mistrzowskie Bundesligi. Dla Roberta Lewandowskiego ważniejsze są nagrody, po raz kolejny został wybrany Piłkarzem Roku.

To już drugi raz, kiedy Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku, a uśmiech na jego twarzy zdradza radość w jego sercu. Stroje Piłkarskie nr 9 Roberta Lewandowskiego zawsze była jedną z ulubionych liczb kibiców FC Bayern Monachium, a jego występ jest godny kibicowania. A Robert Lewandowski wygrał z największą liczbą głosów. Jego łączna liczba głosów przewyższyła Thomasa Müllera i Erlinga Haalanda. Choć uwaga Roberta Lewandowskiego nie jest tak duża, jak Erlinga Haalanda, jego występ w Bundeslidze nadal prowadzi.

Drugim przeciwnikiem Roberta Lewandowskiego jest Thomas Müller, wszyscy mają taką samą Koszulka Bayern Monachium. Kiedy Thomas Müller dowiedział się o wynikach selekcji, w mediach społecznościowych złożył najlepsze życzenia Robertowi Lewandowskiemu. I pożyczył hołd Michaela Jordana i Scottiego Pippena legendarnym partnerom NBA, aby pokazać swoją głęboką przyjaźń z Robertem Lewandowskim. Pierwszy jest liderem pod względem punktacji Bayernu Monachium, a drugi jest asystującym liderem Bayernu Monachium.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.diblogotus.com/

Likes

Comments