Raheem Sterling wyraził niezadowolenie z decyzji Manchesteru City

Ostatnią rzeczą, której brakuje w Premier League, są wybitni zawodnicy, a Raheem Sterling z Manchesteru City jest jednym z nich. Raheem Sterling spisywał się całkiem nieźle w Manchesterze City i reprezentacji narodowej, ale jego styl gry i techniczny styl często sprawiają radość kibicom. Raheem Sterling niedawno wyraził niezadowolenie z decyzji zespołu o samodzielnym handlu.

Manchester City stracił w tym roku weterana Sergio Agüero, a drużyna chce odesłać kolejnego zawodnika. Raheem Sterling, ubrany w Stroje Piłkarskie z numerem 7, jest jednym z przedstawicieli szczęśliwego futbolu, bo zawsze potrafi sprawić radość kibicom w grze. Nawet jeśli zespół ma już doskonałego pomocnika Kevina De Bruyne, nie może to ukryć uwagi wszystkich na Raheema Sterlinga. Nawet trener Manchesteru City Josep Guardiola wyraził bezradność wobec tajemniczej operacji Raheema Sterlinga na boisku.

Chociaż Raheem Sterling dobrze spisywał się w drużynie narodowej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, nie wygrał Ligi Mistrzów UEFA w Manchesterze. Porażka w Lidze Mistrzów UEFA sprawiła, że Manchester City musiał ulepszyć skład, a wysoka pensja Raheema Sterlinga i niestabilne wyniki ofensywne stały się pierwszym wyborem drużyny do wymiany. Jeśli Raheem Sterling naprawdę zmieni Koszulka Manchester City, to zespołowi brakuje źródła ich szczęścia.

http://moda2sportowe.diblogotus.com/

https://lilysmith1.doodlekit.com/

Likes

Comments