Ostrożny wybór Edinsona Cavaniego

Z powodu specjalnej epidemii w tym roku wiele wydarzeń sportowych musi zostać zawieszonych. Ligue 1 również zakończyło się wcześnie, a Edinson Cavani w Paris Saint-Germain dodał kolejną koronę. Zdobył szósty tytuł w lidze od siedmiu lat.

Ale z końcem sezonu kontrakt Edinsona Cavaniego i Paris Saint-Germain wygasa, on również zostanie wolnym agentem. Który zespół wybrać później przyciągnął również uwagę światowego futbolu. Ponieważ Edinson Cavani był wcześniej uważany za najlepsze centrum piłkarskie na świecie, Edinson Cavani w Koszulka Paris Saint-Germain był również jednym z najlepszych zawodników w ogólnej wydajności zespołu w ciągu ostatnich siedmiu lat. Najbardziej obiecującymi zawodnikami ścigającymi Edinsona Cavaniego są Atlético Madryt i Manchester United Football Club. Atlético Madryt to zespół, który może nie tylko trenować i tworzyć doskonałe centra, ale także być dobry w wynajmowaniu słynnych centrów. Klub piłkarski Manchester United nie jest zbyt dobry w korzystaniu ze słynnego napastnika, ale ma wsparcie finansowe.

Uważam, że przy wyborze później Edinson Cavani wybierze ostrożnie. Bez względu na to, którą drużynę wybierze w przyszłości, którą Koszulki Piłkarskie drużyny nosi. Wszyscy mamy nadzieję, że Edinson Cavani dokona właściwego wyboru i będzie miał miejsce na swoją przyszłą karierę.

Likes

Comments