Obecna sytuacja w rankingu

W tym sezonie Atlético Madryt nie tylko dołączył do zespołu wybitnego napastnika Luisa Suáreza, ale również zajmuje czołowe miejsce w tabeli. W pierwszej rundzie uzupełniających meczów Atlético de Madrid pokonało Sevillę 2: 0.

Zwycięskie Atlético de Madrid nadal zajmuje czołowe miejsce w rankingu punktowym La Liga, aw przypadku braku meczy drużyna prowadzi także w drugim Realu Madryt. Obecny ranking nie jest łatwy dla Atlético de Madrid. Od początku sezonu 2004-05 rozegrano 16 tytułów La Liga, z których 15 zdobyły Barcelona i Real Madryt. Jedyny raz był sezon 2013-14, kiedy gracze w Koszulka Atlético Madryt zdobyli mistrzostwo La Liga. Real Madryt w tym sezonie nadal ściśle podąża za Atlético de Madrid, ale różnica punktów również zaczęła się zwiększać w ostatnich rundach.

Ze względu na zamieszanie w Barcelonie na początku sezonu rekord drużyny jest również bardzo zły. Na szczęście ostatnie rundy zawodów się zmieniły, a Lionel Messi w Stroje Piłkarskie również jest coraz lepszy. Drużyna zajęła również trzecie miejsce w La Liga.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe

Likes

Comments