Manchester City ma nadzieję na nowe przełomy

Jeśli ostatni sezon był dla Manchesteru żal, to Manchester City nadrobił to w tym sezonie. Widząc występy zawodników w niebieskich Stroje Piłkarskie, trener Pep Guardiola często uśmiecha się na twarzy. Manchester City utrzymuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Premier League, wyprzedzając o 14 punktów Manchester United, który jest drugi.

Mimo, że Manchester City osiągnął duże prowadzenie w Premier League, zespół nadal nie jest zadowolony z dotychczasowych wyników. Ponieważ cenią również skład zespołu i chcą dokonywać nowych przełomów. Będzie to nowa strategia budowania zespołu zaplanowana przez Manchester City. Jednak kontrakt weterana Sergio Agüero wkrótce wygaśnie, czy będzie mógł kontynuować przedłużenie kontraktu z drużyną to wciąż kwestia. To również decyduje o tym, czy Sergio Agüero może nadal nosić Koszulka Manchester City dla zespołu. Wobec niego, który ma już 32 lata, drużyna liczy, że skład będzie młodszy.

Każda profesjonalna drużyna przeszła przebudowę, co oznacza dodanie młodych zawodników w celu zastąpienia weteranów. Z tym musi się zmierzyć każdy zawodnik, który swoją młodość poświęcił piłce nożnej. Ale zanim wszystko zostało ustalone, Manchester City ustabilizował ligę i musi dokonać przełomu w Lidze Mistrzów.

https://lilysmith1.doodlekit.com/blog

http://moda2sportowe.diblogotus.com/

Likes

Comments