Liverpool konsoliduje napastnika

W stosunku do Bundesligi wciąż trwa ognisty restart gry, drużyna ligi, która się nie rozpoczęła, zwiększa swoją siłę. W Liverpoolu, nowym panu Premier League, nadal skupia się na prowadzeniu napastnika.

Liverpool jest już najsilniejszy w Anglii pod względem obrony, ale nadal należy dodać linię frontu. Drużyna musi najpierw chronić graczy przed wykopaniem, ale także zastanowić się, jakiego napastnika wprowadzić? Trener Włoch Fabio Capello ma już bardziej odpowiedni wybór, który jest obecnie najmłodszym napastnikiem w Europie, Erling Braut Håland. Dla Liverpoolu, który gra bezpośrednio, Erling Braut Håland jest odpowiedni i dobrze współpracuje z napastnikami drużyny. Erling Braut Håland, ubrany w Koszulka Borussia Dortmund, również bardzo dobrze spisał się na starcie Bundesligi.

Jednak Borussia Dortmund zajmuje drugie miejsce za Bayernem Monachium w tabeli Bundesligi. Mamy nadzieję, że wygrają mistrzostwa, ale jest mało prawdopodobne. W przypadku drużyny, która ma wygrać ligę lub Ligę Mistrzów, Erling Braut Håland nie powinna odmówić. To, czy Erling Braut Håland może nosić Koszulka Liverpool, zależy od późniejszych działań Liverpoolu.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.niloblog.com/

Likes

Comments