Gra, która decyduje o rankingu Premier League

Premier League zapoczątkowała bitwę skupienia, czyli rywalizację między dwoma najlepszymi zespołami w Premier League. Wynik meczu plasuje Liverpool na pierwszym miejscu w lidze.

Wynik tego meczu również wyszedł, Liverpool pokonał Tottenham Hotspur 2-1. Przegrana w meczu postawiła Tottenham Hotspur na drugim miejscu. Widać też, że rywalizacja w rankingach ligowych jest również dość zacięta. W trakcie tego spotkania obie drużyny strzeliły gola odpowiednio przez głównych graczy i przez większość czasu remisowały. Kiedy wszyscy myśleli, że potrwa to do końca meczu, nie spodziewali się, że zawodnik w Koszulka Liverpool zdobędzie kolejnego gola w ostatniej chwili. Zwycięski wynik bardzo ucieszył trenera drużyny Jürgena Kloppa po meczu.

Szkoda również, że Tottenham Hotspur przegrał na ostatnim etapie. Jednak José Mourinho doprowadził Tottenham do bardzo dobrych wyników w tym sezonie, a zawodnicy noszący Stroje Piłkarskie są również bardzo stabilni. Premier League jeszcze się nie skończyła, wciąż jest szansa na ostateczne zwycięstwo.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe

Likes

Comments