FC Bayern Monachium blokuje tytuł w Bundeslidze

W 28 rundzie Bundesligi bardzo ceniony mecz pomiędzy Borussią Dortmund i FC Bayernem Monachium zakończył się zwycięstwem FC Bayernu Monachium. Walka o tytuł w Bundeslidze w tym sezonie również nie nabrała napięcia.

W tym najlepszym konkursie Borussia Dortmund została podwójnie zabita przez Bayern Monachium. Czerwone i żółte Stroje Piłkarskie nie idą na kompromis na boisku. W bitwie między dwoma zespołami napastników Roberta Lewandowskiego i Erlinga Braut Håland Robert Lewandowski grał w pełni na boisku. Skuteczność taktyczna powstrzymywania i podparcia jest dobrze osiągnięta, a także doświadczenie i kompleksowość. Erling Braut Håland również bardzo ciężko pracował w grze, ale w obliczu tak silnej drużyny, jak FC Bayern München, stracił quasi-pewność siebie w strzelaniu, a później został zastąpiony z powodu kontuzji. W tej grze przegrana Borussii Dortmund wynikała głównie z niewystarczającej zdolności ofensywnej. Bayern Monachium wygrał z jedynym golem.

Ze względu na pozycję bramkarza Borussii Dortmund Joshua Kimmich w Koszulka Bayern Monachium Bayern wykorzystał to do osiągnięcia jednego z najlepszych celów swojej kariery. FC Bayern München również nadal zajmował czołowe miejsca.

https://lilysmith1.doodlekit.com/

http://moda2sportowe.niloblog.com/

Likes

Comments