FC Barcelona tym razem ponownie wygrała w La Liga

FC Barcelona zagrała przeciwko SD Huesca w 27. kolejce La Liga. W wyniku tej gry nie ma napięcia. Między dwoma zespołami jest duża różnica w sile. Lionel Messi, ubrany w Koszulka FC Barcelona, strzelił 2 gole i 1 asystę w tym meczu.

Porażka w Lidze Mistrzów w zeszłym tygodniu nie wpłynęła na występ FC Barcelony w La Liga. Mimo że nosili Stroje Piłkarskie i żałowali, że nie awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 16 lat, to zespół miał okazję uczestniczyć w mistrzostwach ligi. FC Barcelona pozbyła się spowolnienia drużyny, więc kibice również widzą nadzieję. Kiedy FC Barcelona i Atlético de Madrid nr 1 w lidze tracą punkty, widać postępy zespołu. Od różnicy punktów wynoszącej 13 punktów do końca gry różnica wynosi tylko 4 punkty.

Przed rozpoczęciem gry Lionel Messi otrzymał lutowe trofeum Gracza Miesiąca, oficjalnie przyznane przez La Liga. Lionel Messi ma nie tylko trofeum dla najlepszego piłkarza, ale także reprezentował FC Barcelonę w 767 meczach. Bramki i asysty Lionela Messiego w tej grze przyczyniły się do zwycięstwa drużyny, a rozwój młodych zawodników w drużynie również dał Lionelowi Messiemu nadzieję. Ostatecznie FC Barcelona pokonała SD Huesca 4-1, tym razem ponownie wygrała mecz.

https://lilysmith1.doodlekit.com/blog

http://moda2sportowe.diblogotus.com/

Likes

Comments