Coutinho musi intensywnie myśleć o swojej przyszłości

W ostatnich latach Philippe Coutinho doznał niepowodzenia. W Barcelonie nie jest szczęśliwy, ponieważ klub nie rozpoznaje jego umiejętności. Tak więc we wrześniu ubiegłego roku został wypożyczony do Bundesligi i nosił Koszulka Bayern Monachium. Jednak według wiarygodnego źródła Bayern nie chce go wykupić.

Chociaż Coutinho ciężko pracował dla Bayernu, jego umiejętności nie spodobały się klubowi. A jego czar pożyczkowy w klubie wygaśnie tego lata. Potem będzie musiał wędrować, ponieważ Barcelona nie chce go z powrotem. Teraz żałuje swojej decyzji o dołączeniu do Barcelony w 2018 roku. W tym czasie był zdeterminowany, aby zdjąć Koszulka Liverpool, a nawet miał zły czas w klubie. Teraz, nawet jeśli chce wrócić do Liverpoolu, klub go nie zaakceptuje.

W rezultacie Coutinho jest w okresie zamieszania. Nie chce wędrować, więc musi mocno przemyśleć swoją przyszłość. Chociaż nie jest najlepszym napastnikiem, jest poszukiwany przez kilka dużych klubów, w tym Manchester United, Chelsea i Arsenal. Myślę, że Manchester United bardziej mu odpowiada.

Likes

Comments