Chelsea znowu przegrywa

Można powiedzieć, że niedawna Chelsea radziła sobie słabo. W połączeniu z przegraną 1: 3 z Manchesterem City jest to już czwarta porażka zespołu w prawie sześciu meczach ligowych. Osiągnął rekord 1 zwycięstwa, 1 remisu i 4 przegranych.

To sprawia, że ​​sytuacja trenera drużyny Franka Lamparda jest jeszcze trudniejsza. W rzeczywistości Chelsea miała również niepokonany rekord 5 kolejnych zwycięstw i 4 remisy w lidze, ale odkąd Chelsea przegrała 0-2 z Liverpoolem, wyniki zespołu stopniowo spadały. A właściciel ekipy to niecierpliwa osoba, wydająca ogromne sumy w zamian za tak słaby wynik. Zawodnicy w Stroje Piłkarskie w tym meczu są już w głównym składzie Chelsea, a większość głównych zawodników przeciwnika Manchester City nie może uczestniczyć w meczu z powodu diagnozy.

Bramkarz Ederson również jest jedną z diagnozy, która również nie może założyć Koszulka Manchester City, aby przegapić mecz. To taki skład, który już zapewnił zwycięstwo, nawet gdyby Chelsea strzeliła gola, nie byłaby w stanie uratować porażki drużyny.

https://www.bloglovin.com/@moda2sportowe

Likes

Comments