Pożegnanie miesiąca 🍉

Pożegnaliśmy już kolejny miesiąc tego roku. Nadeszło pożegnanie lipca... Z tego powodu przedstawię wam rozpiskę wpisów które dodałam właśnie w tym miesiącu... A oto jest taka mała rozpiska, zapraszam do przeczytania tych wpisów...

❤ Wakacyjna miłość - zapraszam tam dowiedzieć się więcej na ten temat....

❤ Fotografia is my hobby- w tym wpisie opowiadam wam o moim hobby czyli fotografi...

❤ Kilka pytań... Tutaj odpowiadałam na wasze pytania

❤ Kilka słów na temat prawdziwej przyjaźni...

❤ Wyjazd...

❤ Morze Bałtyckie-powrót z moich wakacji 🌴- tutaj w skrócie opowiedziałam wam jak upłynęły mi wakacje nad morzem Bałtyckim....

I takie oto wpisy pojawiły się właśnie w tym miesiącu. Oczywiście nie byłam sobą gdybym nie dodała kilka zdjęć...📷

To było parę zdjęć... Lipiec się już z nami przegnał ale wróci w przyszłym roku. Teraz przywitamy Sierpień. Ten miesiąc jest równie ciepły jak Lipiec. Przywitamy gorąco sierpień! Radzę wam troszkę zaszaleć ale z głową! Wkońcu jeszcze mamy wakacje to trzeba coś zrobić żeby potem mieć co wspominać! To ja się żegnam... Do następnego wipsu!

Asia... Photo by Asia ❤

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Dzisiaj postanowiłam opowiedzieć coś o sobie...

Jestem zwariowana , pogodna i uśmiechnięta. Kocham wiosnę i lato. Uwielbiam podróżować i poznawać nowych ludzi. Nie lubię gdy na dworze jest zimno , lecz lubię kiedy jest ciepło.

Ogólnie jestem przyjacielska i nie potrafię się gniewać na kogoś przez długi czas. Zwykle trwa to jakiś tydzień góra dwa. Od zawsze chciałam założyć bloga ale jakoś i nie miałam do tego głowy , lecz pewnego dnia pomyślałam sobie , że jednak spróbuję i proszę oto jestem jako Mint_Asia. Nazwa mojego bloga była przypadkowa , nie myślałam nad nią bardzo długo. Po prostu moim ulubionym kolorem jest miętowy i dodałam do tego zdrobnienie mojego imienia ,, Joanna " i proszę tak powstała nazwa mojego bloga. Prowadzę go z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Codziennie nawet parę razy dziennie wchodzę na niego z myślą ,, Może ktoś polubił wpis albo skomentował " . Jednak , gdy nie ma polubienia ani komentarza to nie zniechęca mnie. Jestem w półowie realistką i w półowie optymistką ale zdecydowanie przeważają u mnie cechy optymistki. Bardzo lubię kuchnię włoską, amerykańską oraz naszą polską. Choć najbardziej to kuchnia włoska. Zresztą kto nie lubi pizzy czy spaghetti bolognese. Znam trochę język włoski, angielski oraz niemiecki.

Moim ulubionym portalem społecznościowym jest Instagram. Posiadam też Snapchata i Facebooka. Moja nazwa zarówno jak i na Instagramie i na Snapchacie to asia234.09 ... Tam was zapraszam. Lubię dodawać wpisy i dzielić się z wam moim życiem. Mam nadzieję że mój blog się wam spodoba i że będziecie go z wielką przyjemnością i ochotą odwiedzać.

Jeśli wpisy się wam podobają to możecie je polubić oraz zostawić komentarz. Być może jutro dodam następny wpis.

Pozdrawiam Asia...🌞❤👍💗💭

Likes

Comments

Cześć!

Każdy z nas posiada swojego przyjaciela/przyjaciółkę. Takiego przyjaciela należy szanować i ufać mu. Moja przyjaciółka ma na imię Wiktoria. Dogadujemy się i wspieramy w trudnych chwilach albo gdy któraś z nas ma doła. Każdy powinien zaufać swojej przyjaciółce czy przyjacielowi. Bez przyjaźni życie nie jest takie kolorowe. Bo z przyjacielem możesz się powygłupiać i zawierzyć się mu że swoich problemów. Przyjaciel to ktoś kto cię zawsze zrozumie i da cię radę albo powie co masz zrobić w danej sytuacji. Należy pamiętać że prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie. Miałam taką niby koleżankę , która była dla mnie miła i wogóle, a po roku okazała się wredną wiedźmą za przeproszeniem. Teraz nie utrzymuje z nią kontaktu. Ale znalazłam sobie przyjaciółkę , która mnie rozumie i zawsze doradzi. Ufamy sobie nawzajem i wspieramy się. Wam też życzę takiej przyjaciółki jaką mam ją... Zawsze doceniaj to co masz. Nie patrz na innych , bądź sobą i nie daj sobą pomiatać i poniżać się! Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, niezależnie od danej sytuacji! To by było na tyle... Zapraszam na Instagrama ( nazwa w opisie ).

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! 😉💗

  • 118 Czytelników

Likes

Comments