ŚWIATOHOLICZKA

MY LIFE

"PASJA O d dzieciństwa ciągłe podróże były nieodmienną częścią mnie. Nauczyli mnie tej cudownej rzeczy moi rodzice. Żyję podwójnie, uczę się…"

pierwszy raz w Afryce

Africa

" 17.12.2015 r. Teraz mija od tego wyjazdu prawie 10 miesięcy, a ja nadal nie mogę się po nim otrząsnąć. Był to z pewnością wyjazd mojego ży…"

INSPIRACJE NA NOWY ROK

INSPIRACJE

" 2017 Nareszcie nowy rok. Wkraczam w niego z nadzieją, że ten rok będzie o wiele lepszy od tamtego. Mnóstwo rzeczy się wydarzyło ważnych w …"

RITTEN RENON, CZYLI MOJA RUTYNA 🌲

winter holidays

" LUTY 2017 🌲 Już 9 sezon tutaj, od 2008 roku nie byłam nigdzie indziej. Zawsze tutaj wracam dwa lub trzy razy do roku. Dlaczego? Jest to m…"

WILD ICELAND

Iceland

" ICELAND THE PLACES YOU ABSOLUTELY MUST SEE IN ICELAND! Helllo! :) Niespodziewanie trafiłam na Islandię. Nigdy nie pomyślałabym nawet, że k…"

ŻYCIE

" Dzisiaj przyszła mi refleksja. Cały czas przeżywam i denerwuje się o byle gówno, rozpaczam, wkurwiam się, robie sajgon o bezsensowne rzecz…"

​​Cześć​ :)

Chciałabym powiedzieć coś o sobie. 

Jestem 18 latenią dziewczyną, która teraz zaczyna się spełniać. Po ciężkich przeżyciach, rodzinnych, osobistych zaczynam odżywać. Wcześniej nie myślałam i nie realizowałam swoich marzeń tych małych i większych. Chciałabym się spełnić. Chciałam pozdróżować coraz więcej i przez to więcej żyć tym pięknym światem, nie tylko dwa razy do roku. 

Byłam skupiona na rozwiązywaniu problemów, operacje mojego taty, szkoła i leczenie mojej nerwicy. Trwało to 3 lata, nic innego mnie nie interesowało tylko nasze zdrowie fizyczne jak i te psychiczne, które mnie wykończyło. 

Chciałabym się skupić teraz na sobie, jak teraz jest wszystko w porządku to chciałabym się zrealizować. 

1. Nauka- matura, co się wiąże z wyjazdem letnim tegorocznym do Stanów (moje marzenie).

2. Świat- jestem w nim zakochana. Nie chcę spędzać wolnego czasu na siedzeniu przed telewizorem czy na malowaniu paznokci .. Chciałabym żyć razem z nim. Wyjeżdzać za każdym razem jak mam okazję. Chciałabym pojechać do innego świata np. do Boliwi czy do dzikiej, dziewiczej części Afryki. Poznać ciekawych ludzi, ich historie, życie. Nie tylko skupiać się na swoim. 

3. Muzyka- od dziecka muzyka jest częścią mojego życia. Chcę żeby była moim codziennym zawodowym życiem. Chciałabym się w niej spełnić. Marzę o scenie, wielkiej scenie i ludziach. Scena to mój drugi dom, na niej czuję się swobodnie i szczęśliwie. Nie chciałabym zaniedbać i stracić swój potencjał.


Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Likes

Comments

Dzisiaj przyszła mi refleksja.

Cały czas przeżywam i denerwuje się o byle gówno, rozpaczam, wkurwiam się, robie sajgon o bezsensowne rzeczy, o nieistotne rzeczy. Tracimy swój czas na narzekanie, po co?

Trzeba nauczyć się nazywać rzeczy po imieniu, umieć powiedzieć "MAM TO W DUPIE" i nie użalać się nad sobą.

Dzisiaj jest zły dzień, ale jutro będzie lepszy i to co nas wkurzyło czy zasmuciło za jakiś czas nie będzie. Po deszczu, huraganie, burzy piaskowej czy nawałnicy, wychodzi zawsze słońce.

Tak samo jest naszym życiu.

Trzeba iść po swoje, z zacisnietymi pięściami, mieć mocny kark i twardą dupe na problemy. :)

Więcej uśmiechu i radości wam życzę!

pozdrawiam

MC. 

Likes

Comments

Iceland

ICELAND

THE PLACES YOU ABSOLUTELY MUST SEE IN ICELAND!

Helllo! :)

Niespodziewanie trafiłam na Islandię. Nigdy nie pomyślałabym nawet, że kiedyś tutaj przylecę, Kiedyś na sprawdzianie z geografii miałam problem z zapamiętaniem stolicy Reykjaviku, a teraz już nigdy jej nie zapomnę haha.

Wyjazd spędziłam z tatą, dla niego to był firmowy wyjazd, a moje wakacje. 

Pare lat temu, gdy słyszałam nazwę ICELAND, zawsze myślałam, że jest to wyspa pokryta lodem tak jak Grenlandia, ale to jest tylko mylny mit. 

Kiedy wylądowałam w Kefllaviku i jechałam busem do hotelu który był kilkadziesiąt km od lotniska, przez godzinę czasu musiało do mnie dojść to gdzie ja wgl. jestem. Zero drzew, zero trawy, zero reklam powywieszanych w każdym rogu tak jak to jest np. w Polsce. Nie było nic. Tylko kilometrowe pustki, jak od linijki grunt, a w oddali wielkie masywne góry, a za nimi piękny Atlantyk i porozwiewane nad nim wielkie kłęby burzowych chmur. Księżycowy pejzaż. 

Likes

Comments

winter holidays

LUTY 2017 🌲

Już 9 sezon tutaj, od 2008 roku nie byłam nigdzie indziej. Zawsze tutaj wracam dwa lub trzy razy do roku. Dlaczego?

Jest to mój drugi dom po Polsce, tutaj spędziłam więlszość swojego życia, tutaj się wychowałam, tutaj mam rodzine i mamę która sezonowo tutaj mieszka.

Miałam mieszkać tam od urodzenia, ale sprawy się potoczyły tak, a nie inaczej .. 🙅🏼

Zawsze będę w to miejsce wracać, tam jest prawdziwa magia, wszyscy są życzliwi, uśmiechnięci, naturalni, po prostu cudownie. Aż się nie chce do Polski wracać .. no ale trzeba!

Miłego wieczoru! 💋 W

Likes

Comments

INSPIRACJE

2017

Nareszcie nowy rok.

Wkraczam w niego z nadzieją, że ten rok będzie o wiele lepszy od tamtego. Mnóstwo rzeczy się wydarzyło ważnych w moim życiu, zmieniających je i mnie.

2016 był dobrą nauką życia teraz trzeba to tylko wykorzystać!

👋🏼👋🏼👋🏼

Miłego poniedziałku

W. 💋


Likes

Comments

MY LIFE

PASJA

Od dzieciństwa ciągłe podróże były nieodmienną częścią mnie. Nauczyli mnie tej cudownej rzeczy moi rodzice.

Żyję podwójnie, uczę się, poznaję bliżej samą siebie, doznaje często diametralnych zmian w swoim życiu, doceniam wszystko to co mam.


Chciałabym się dzielić z wami swoimi myślami, odczuciami i przeżyciami. 🌙


Nie jestem tą samą osobą odkąd zobaczyłam blask księżyca na drugim końcu świata – Mary Anne Radmacher

Życzę miłego weekendu 😉

Do zobaczenia!

Likes

Comments

Instagram@mcyalla