Moja mała sypialnia i nowa szafeczka nocna.

Witam moi mili
Dziś kilka kadrów z mojej mikro sypialni..
Dlaczego tak piszę że mikro ,no bo to jest jedna część mojego pokoju który został podzielony ścianką i tak mam salonik i małą sypialnię..
W takiej niewielkiej ale bardzo przytulnej sypialni jest  toaletka i łoże oraz szafka nocna no i szafa która oddziela sypialnię od salonu..

Powiem że jest nawet dość miejsca..
Wcześniej była tu szafa z drzwiami otwieranymi , kilka lat tak było i przez ten czas zawsze coś mi nie pasowało z tą szafą..
Wreszcie poszłam po rozum do głowy i zmieniłam szafę , na taką z drzwiami przesuwanymi i wtedy zrobiło się miejsce na stolik nocny.. Szukając czegoś prostego i w odpowiednim kolorze trafił na sklep Edinos

Stoliki szafki nocnehttps://www.edinos.pl/szafka-nocna-siena

Przedstawiamy Wam zachwycającą szafkę nocną Siena 3X z kolekcji Martis marki Elior. Siena to mebel charakteryzujący się wyrazistym i atrakcyjnym designem, a także mocną oraz stabilną konstrukcją. Szafka wykonana została z laminowanej płyty meblowej ..
Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża komody wykończono odpornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem PCV . Szuflady na prowadnicach rolkowych . Bezuchwytowe fronty podkreślają nowoczesny i modernistyczny styl mebla. Dwie szufladki są wyjątkowo praktyczne i zapewniają komfortowe przechowywanie np. okularów, telefonu czy aktualnie czytanej książki. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że stolik nocny Siena doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jak też minimalistycznym, industrialnym (loftowym) Myślę że dobrze tu nam pasuje.

W ofercie posiadają te szafki Siena w kolorach białym, wenge, dąb sonoma oraz biały + dąb sonoma.
Tak więc więc wybór jest duży
tu można zerknąć na stronę Edinos


Jak byście czego szukali czegoś do swojego domu to zostawiam Kod rabatowy może komuś się przyda..


dla pierwszych 20 osób

To jest 50 zł zniżki

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️😆⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Kod: edinos50


Polubienia

Komentarze