Hej!

Dzisiaj powiemy wam jak będzie wyglądał nasz blog i w ogóle troszkę o nas.

ZAPRASZAMY!


Zacznijmy więc od tego dlaczego nazywamy się cziperka i manczakira. Otóż cziperka wzięła się od tego, że jedna drugiej zaczęła pisać to słowo drugiej w zeszycie. Zaś manczakira powstała w umyśle jednej z nas i tak zostało. Drugie pytanie to to dlaczego założyłyśmy bloga? Taka myśl powstała gdy pisałyśmy wymyśloną przez nas historię na polski. Wtedy pomyślałyśmy o napisaniu książki, ale, że to było za trudne to założyłyśmy bloga, a kto wie może kiedyś napiszemy książkę :-).

Nasz blog nie ma określonej kategorii, ponieważ mamy gigantyczną wyobraźnie co można stwierdzić po ostatnim wpisie, więc tematy poruszane na blogu będą naprawdę różne od obalania faktów o aligatorach po normalne tematy. Nie zawsze będziemy się wygłupiać, bo często będą też artykuły które są prawdziwe, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;-).

Wpisy mogą nie pojawiać się regularnie. Niestety mieszkamy dość daleko od siebie co już utrudnia sprawę. Jednak będziemy dawać z siebie wszystko!

Likes

Comments

Pierwszym tematem jakim się dzisiaj zajmiemy będą zwierzęta, a konkretnie aligatory. W sumie jeśli by się zastanowić to aligatory to takie duże jaszczurki, które zmieniają kolor. Ale jeśli by się jeszcze raz zastanowić to aligatory nie zmieniają kolory i nie odpadają im ogony... A więc czym są aligatory?! Teraz to my obalimy fakty! Pomyślmy więc mamy różne gatunki zwierząt podobne do aligatorów. Możemy wymienić kilka z nich np. krokodyl, kameleon, jaszczurka, wąż, kot i oczywiście aligator. To teraz porównamy je. Krokodyl i aligator to w sumie to samo. Kameleon i aligator to wsumie też to samo. Porównując jaszczurkę i naszego bohatera aligatora też nie widać żadnych różnic oprócz tego, że aligatorowi nie odpada ogon. Pora teraz na węża. On jest tym samym co aligator tylko że bez nóg i aligator gryzie a wąż dusi. To naprawdę mała różnica. Przyszedł czas na kota! Kot również jest aligatorem tylko że z futrem. Do tego kotek robi miał miał a aligator gulu gulu. Pomyślmy może my WSZSYCY JESTEŚMY ALIGATORAMI?!


Ps. My piszemy to w celach humorystycznych i prosimy bawić się tym, a nie narzekać na nieprawdziwości w zdaniach ;-).


Źródła: nasz umysł oraz https://www.google.pl/search?biw=360&bih=248&tbm=isch&sa=1&ei=BMkzWtPAA8uWsAet1b-4BA&sjs=3&q=aligator&oq=aligator&gs_l=mobile-gws-img.3..35i39k1j0l4.5916.10467.0.10745.19.17.1.0.0.0.1158.7110.2-7j5-2j1j3.13.0....0...1.1j4.64.mobile-gws-img..12.7.5374.3..0i67k1.444.cQH6WEEMASk#imgdii=RXGa-erxZ61T1M:&imgrc=giiCuWOS0EKyQM:

Likes

Comments