YELLOW POWER

Trochę mnie tu nie było, a wszystko spowodowane było nadmiarem obowiązków i najważniejszym w ostatnim okresie - licencjatem! To jemu poświęciłam najwięcej czasu, ale myślę, że było warto!

Studiując fotografię nigdy nie sądziłam, że licencjat będzie nie tylko obowiązkiem, ale i ogromną frajdą i zabawą. Temat, który wybrałam idealnie oddał moje zainteresowania i estetykę, a najpiękniejsze w tym wszystkim było to, jak pozytywnie został odebrany, zarówno przez komisję, jak i osoby zatrzymujące się przypadkiem przy wystawie i gratulujące projektu… to było tak ogromnie miłe!

Jeśli będziecie chcieli, to przygotuję post i pokaże Wam klika prac, opowiem trochę więcej o tym jak i gdzie powstawały fotografie, co było inspiracją, więc koniecznie dajcie znać czy chcecie taki post :)

Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami, które jak zawsze wykonał niezawodny Maciek! Zdjęcia zrobiliśmy w samym Centrum miasta, czego totalnie tu nie widać, pokazaliśmy na nich trochę inną, zieloną stronę pięknej Warszawy! Zapraszam do oglądania, a ja uciekam dopakować walizkę, bo już jutro moje spóźnione wakacje!

M.

SWEATER: Zara

TOP: H&M

JEANS: New Look

BAG: Michael Kors

WATCH: Daniel Wellington

PHOTOGRAPHY: Maciej Kuświk

Polubienia

Komentarze